סמסונג הודעות שיא Q3 רווח, מצפה הרבה יותר קשה לעקוב אחרי שנה

סמסונג הודעות שיא Q3 רווח, מצפה הרבה יותר קשה לעקוב אחרי שנה

סמסונג פרסמה את הדו " ח הרבעוני Q3 ושוב ניפץ את השיא שלך על ידי הגעה KRW65.46 טריליון דולר ($57.3 מיליארד דולר) הכנסות KRW17.57 טריליון דולר ($15.4 מיליארד דולר) רווח תפעולי. עם זאת, החברה הקוריאנית יבין את זרימת הכסף יקטן ככל הנראה הולך קדימה עקב סוף שנה בום שבבי זיכרון דרישה.

את זה & נייד המחלקה, אחראי על גלקסי טלפונים חכמים, נרשם גידול של 10% לעומת שנה קודמת. ירידה במכירות כדי KRW24.91 טריליון דולר ($2.2 מיליארד דולר) לעומת KRW27.69 טריליון דולר ($2.4 מיליארד דולר) ברבעון 3 2017 למרות “מוצק הדגל מכירות.”

את מהעסקים הביא סמסונג חדש רבעוני גבוה, מגובה על ידי מכירות חזקות של מוצרי זיכרון, כמו גם הביקוש server ו-נייד זיכרון. המספרים צפויים לרדת ברבעון 4 2018 בשל חלש העונתיות עבור העסק שישתרע ברבעון הבא, כמו גם. את המחיר על שבבי זיכרון נפלה דו-שנתי נמוך, בעוד יריבים מביאים מוצרים תחרותיים.

סמסונג גם הודיעה על תוכניות 2019. על מנת לקזז את הירידה במכירות והן ברווח התפעולי, ברשתות העסק “ימשיך להתמקד לחזק את התחרותיות בטכנולוגיות חדשניות כמו 5G, AI, אלקטרוניקה רכב. תהיה גם הרחבה של מכירות מקוונות, B2B מערכת היחסים עם המובנה מכשירי חשמל, מערכת מזגנים.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.