חדש מיני LED-backlit LCD לוחות לאתגר OLED מציג

חדש מיני LED-backlit LCD לוחות לאתגר OLED מציג

מקורות בתעשייה טוענים כי ה-mini LED טכנולוגיה התבגר מספיק, יש אפילו נכנס לייצור המוני השנה, אבל זה עדיין להשיג את נפח הייצור. ולמה צריך להיות לנו אכפת? כי mini LED אחורית מודרני LCD IPS מציג יכול להיות מחליף משחק עבור התעשייה.

מיני LED טכנולוגיה יכולה לשמש גם כתמיכה active matrix LED לוחות, אבל אחורית עבור צגי lcd נותר המוקד העיקרי כי זה קל יותר לייצר, מחיר נמוך משמעותית. חוץ מזה, את שיפור בביצועים על קונבנציונליים לוחות LCD הם אמרו להיות מטריף. המקורות אומרים כי בהירות, ניגודיות, צבע שעתוק, כוח שימור בהרבה על היום של צגי lcd, יכול אפילו להתחרות עם AMOLEDs, תוך שמירה על עלות הייצור.

חדש-טק גם יכול לשפר במידה רבה את HDR הביצועים של מסכי LCD בשל מספר נוריות משמש עבור תאורה אחורית פנל. קח סטנדרטי החכם, לדוגמה – 5 אינץ ' תצוגת הטלפון משלבת כ-25 LED יחידות, בעוד ה-mini LED אחורית יכולה תכונה 9,000 ל-10,000 יחידות. כתוצאה מכך, הרבה יותר טוב HDR הודות רחוק יותר פרטנית שליטה.

מצד אחד, הזרם OLED לוחות הם עדיין יותר טוב בזה בשל היכולת שלהם דים פיקסלים בודדים, אבל מצד שני, mini LED אחורית מציג עדיין יכול לפגוש את קיצוניים דרישות תהליך עמעום מקומי בעת הצגת תוכן HDR. והחלק הכי טוב הוא מסכים חדש יכול להתחרות עם AMOLED מציג מבחינת עובי, כמו גם.

במבט קדימה, מיני LED-backlit לוחות יכול לשמש קרש קפיצה לקראת מיקרו LED backlights. אבל האחרון עדיין קשה לייצר, טרחה לתקן, צריך להתאים את CRI (עיבוד צבע מדד) כדי להתאים את אחת הקיימת כיום מציג. אם בעיות אלה נפתרו, מיקרו נוריות יכול סוף סוף לשלב את הטוב ביותר של הנוכחי OLED ב לוחות LCD באותה תצוגה.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.