מקור חדש מאשר את קוואלקום UD קורא טביעות אצבע על גלקסי S10

מקור חדש מאשר את קוואלקום UD קורא טביעות אצבע על גלקסי S10

אחת מגולות הכותרת מאתמול היה הדו " ח כי סמסונג הייתי משתמש של קוואלקום, דור שלישי אולטרה-סוניק קורא טביעות אצבע שלו על Galaxy S10 ספינות הדגל ולא לנטוש את איריס סורק. שניה אישור עכשיו נשאלת בא מן המפורסמות leakster קרח היקום. הוא גם העריך כי החדש קורא טביעות אצבע מסך טק הולכים להיות Samsung בלעדיות למשך חצי שנה לפחות ב-2019.

https://platform.twitter.com/widgets.js

על פי הניו דליפה, קורא טביעות אצבע המיועד לגלקסי S10-סדרה היא תהיה מדידה מהר יותר מאשר קיים כיום האופטי אלה אבל יותר חשוב, זה יכסה שטח גדול יותר של המסך.

הבעיה היום של UD סורקים זה הם קטנים, אתה צריך לשים את טביעת האצבע שלכם על אזור מסוים על הלוח, אשר לא ממש בעיה עם קבוע ברכיבי חומרה. של קוואלקום פתרון, מצד שני, יהיה כיסוי סביב 30% של השטח, אז לא עוד ניחושים איפה הקורא.

זו לא הפעם הראשונה שאנחנו שומעים על ה " אולטרה סוניק סורק טביעות אצבע טכנולוגיה. רק בחודש שעבר, מקור פנימי טען כי סמסונג מהמר בגדול על זה, במקום הראייה פתרון בשל דיוק טוב יותר. אולטרה סוניק סורק לוכד 3D תמונה של טביעת האצבע שלך עם כל הזיעה נקבוביות, רכסים, מבלי התערב על ידי מקורות אחרים של אור.

אם זה נכון, גלקסי S10 סוף סוף יכול לשנות את הדרך בה אנו חושבים על UD קוראי טביעות האצבע ואולי יהיה להוכיח כי הטכנולוגיה היא בוגרת מספיק בשביל הצרכנים להשתמש.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.