עוד קבוצה של Oppo A7 מעבד הבחין באינטרנט

עוד קבוצה של Oppo A7 מעבד הבחין באינטרנט

Oppo A7 הוא אחד מאותם הקרובה מכשירים אוהבים לשהות בבית חרושת השמועות אך ורק על העיקרון, עד האחרון שעה לפני השחרור. אנחנו כבר יודעים את המפרט המלא גיליון וזה בעיקר מחדש ארוז Oppo Realme 2, להשלים עם קטן "דמעה" סגנון מעולה.

משמעותי נוסף חזותי ההבדל בין Realme 2 הקרוב Oppo A7 נראה הסיום על הגוף. בזמן לשעבר יש די ברורים הנדסי תבנית עיצוב, זמין יהלום שחור, יהלום אדום, יהלום כחול צבעים, שראה רק את האחרון מופיעים בגוון של זהב, עד כה. הדבר היחיד החדש הזה דלף להפוך נראה להביא לשולחן היא הצצה צבע אחר אפשרות A7 – לרעות הכחול, כמו גם את שם הגרסה זהב – הנוצץ זהב.

מופשט Realme 2 שורות בלוח האחורי יכול להיות נעלם, אבל A7 נראה להעסיק עיצוב מעניין משלו, עם מה שנראה פסים אנכיים או להקות. הולך על ידי אחרים פוסל, זה כנראה יהיה צביעה, מוסתר מתחת חלקה משטח זכוכית, ולא בפועל מרקם בלוח האחורי.

מעבר לעיצוב, כמו שהזכרנו כבר, Oppo A7 נראה כמעט זהה Realme 2 במפרט. שם הוא אחד הבולטים לשדרג את selfie מצלמה, עכשיו נקבע על 16MP, במקום 8MP. כמה יסודות אחרים כוללים 6.2 אינץ', ברזולוציה של 720p, 18:9 FullView תצוגה, עם גורילה גלאס 3, מעבד Snapdragon 450 השבבים, יחד עם 3GB או 4GB של זיכרון RAM ו 32GB או 64GB של אחסון הניתן להרחבה. המצלמה העיקרית היא 13MP, בנוסף 2MP ההתקנה וכל העניין הוא מופעל על ידי חסון 4,230 mAh. אתה יכול לבדוק את Realme 2 מפרט דף לקבלת פרטים נוספים.

Oppo A7 צפוי להגיע ב-13 בנובמבר בסין עם מחיר התחלתי של CNY 1,599 (230 דולר).

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.