גוגל פיקסל 3 ו-פיקסל 3 XL עכשיו רשמית TWRP תמיכה

גוגל פיקסל 3 ו-פיקסל 3 XL עכשיו רשמית TWRP תמיכה

מאז ימי התהילה של ה-Nexus קו, גוגל ההתייחסות מכשירי היה אהוב צד שלישי OS tinkerers ומפתחים. הסיבות מאחורי זה favouritism די מסביר את עצמו, לראות איך Google Nesux ועכשיו פיקסל טלפונים לרוץ טהור AOSP ו סדירה ליבה קוד משחרר את המפתחים רחב הציבור.

התהליך של התעסקות ואני באטרף ROMs זה לא קל ויש לך החלמה מותאמת אישית ממלא חלק חיוני בתהליך. לכן, זה לא מפתיע כי TWRP (צוות מנצח התאוששות פרויקט) – כנראה הפופולרי ביותר אנדרואיד המותאם אישית ההחלמה היה מהיר כדי להתאים, לרדד את התמיכה של Google העדכנית ביותר, הגדול ביותר זוג מכשירים.

Dees_Troy, מייסד על TWRP הצוות עשה לאחרונה את ההכרזה. צריך לפתוח את הסכר עבור tech-פקחות משתמשים כדי להתחיל להבהב פועל שום שינוי מערכת ההפעלה, הם הרצון שלהם חדש ונוצץ פיקסל 3 מכשירים.

אתה יכול לקבל את הקבצים, יחד עם התקן את ההוראות על קישורים אלה, עבור פיקסל 3 ו פיקסל 3 XL, בהתאמה. שימו לב, עם זאת, כי מאז פיקסל מכשירים משתמשים/B מחיצות, התהליך הוא קצת יותר מסובך מאשר לרוץ "fastboot oem unlock" ואז "fastboot flash". במקום זאת, אתה צריך לאתחל את TWRP דרך fastboot התמונה ואז flash ZIP דרך מאותחל TWRP.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.