שבועי תוצאות סקר: Xiaomi Mi לערבב 3 הוא נערץ על ידי אוהדי

שבועי תוצאות סקר: Xiaomi Mi לערבב 3 הוא נערץ על ידי אוהדי

ה – Xiaomi Mi לערבב 3 היא כמעט אוניברסלית העריץ – עם ציון 87% חיובי להצביע בשבוע שעבר בסקר, הטלפון הוא מתפתח להיות אחד יותר השפעה ספינות הדגל של המחצית השנייה של שנת 2018.

עם עונת החגים מתקרבת במהירות – 11.11 בשבוע הבא, קניות חג המולד הוא חודש וחצי – המהדורה העדכנית ביותר כדי לערבב את הסדרה בוודאי לעזור Xiaomi לחזק את מספרי המכירות. החברה עברה ב-100 מיליון טלפונים ב-10 חודשים, להשגת המטרה, זה להגדיר עבור עצמו במשך השנה.

Xiaomi Mi Mix 3
Xiaomi Mi Mix 3
Xiaomi Mi Mix 3
Xiaomi Mi Mix 3


Xiaomi Mi לערבב 3

כמעט בלתי עיצוב ייחודי ( כבוד קסם 2 היה רק חשף), תמחור תחרותי עשיר חבילה הקמעונאי להפוך את מי לערבב 3 למתחרה הגדול. מצורפות 10W מטען אלחוטי הוא הטבה נחמדה, אבל כמה אנשים מתלוננים על סוללה קיבולת – 3,200 mAh היא על הצד הנמוך עבור טלפון של גודל זה.

דאגה נוספת על דבריו היה את העמידות של הטלפון–? כמה זמן זה כבל סרט להחזיק? החברה בחנה את הטלפון ל-300,000 לפתוח/לסגור מחזורים, אבל עדיין זה יהיה נחמד Xiaomi מרכז שירות בקרבת מקום. ולכן זה טוב לראות חנויות חדשות צצות.

ולבסוף, עוד דבר אחד – אנשים עדיין חושבים כי bezels יכול להיות דק יותר. היינו אומרים כי זה לא מעשי כדי להפוך את הצד bezels קטנים יותר (אפילו עם כף דחייה), אבל החלק העליון והתחתון bezels הם משחק הוגן.

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.