מחיר ההיסטוריה של אפל iphone: איך אנחנו €1,600?

מחיר ההיסטוריה של אפל iphone: איך אנחנו €1,600?

העליון-התמחה בסוג של גרסת ה – iPhone של אפל XS מקס (עם 512GB אחסון) עלויות €1,650 או אפילו יותר בשווקים מסוימים – יש הטוענים שעדיף לקנות רכב בשביל כזה סכום של כסף. אפל טלפונים בהחלט קיבלתי גם יקרות יותר לאורך השנים, תהליך זה אנו אמנם היה הדרגתי עד ניסינו התוויית נתונים בתרשים. להסתכל על התוצאות, קווי עלייה במחיר די תלול זווית.

אנחנו נתחיל עם ה-iPhone 4S בשנת 2011, והנה למה: מוקדם iPhones הסתמכה בכבדות על הספק סובסידיות, אז את העלות האמיתית הייתה נסתרת (, קשה לחשב עכשיו). במקום זאת, אנו משתמשים SIM-free המחירים של האייפונים בעת ההשקה בגרמניה.

את התרשים הראשון מתמקד החדש הציג דגמים בכל שנה, כמה הם עולים. הסתכלנו על טלפונים עם בסיס אחסון בשביל זה. מתחיל עם ה-iPhone 5c של אפל גם הוסיפה "תקציב הטלפון" שלו בהרכב, בעוד ה-iPhone 6 הדור ראיתי את הבכורה של פלוס ההרכב.

אז ב-2017 דברים לקבל קצת מבולגן. אייפון 8 נשמר בסביבות כ – “סביר” מודל נכון, קטן/גדול iPhone duo היה אייפון X אייפון 8 בתוספת. אכן, עיקר 2018 מודלים הם יורשים את X תוך iPhone XR הוא משתלט על ה-iPhone 8 כמו האפשרות הזולה ביותר.

אפל תמיד שמרו כמה דגמים ישנים סביב במחיר נמוך יותר, נותן לך את האפשרות לקנות יחידה חדשה במחיר סביר (הערה: חדש כמו ב “לא משופצים”, לא חדש כמו ב “הדגם העדכני ביותר”).

כפי שמתברר, את המחיר של אלה היה די שטוח, במיוחד בשנים האחרונות, לאן הוא מרחף סביב €500 מארק. יש הזדמנות לשדרג כמעט כל שנה, רק את ה-iPhone SE תקוע סביב האפשרות הזולה ביותר עבור שנתיים (אבל בשנה השנייה זה יש להכפיל את אחסון). כל עוד לא אכפת לך נגרר הנוכחי טק על ידי שתי שנים, זו תוכנית טובה.

תוכנית ייתכן שתרצה לאמץ אחרי שאתה רואה כמה מהר היקר ביותר דגם מטפסת במחיר – “פלוס” iPhone עם מקסימלי של שטח האחסון. זה הגיע לנקודה שבו המחיר היקר ביותר iPhone ב-2018 (XS מקס 512, €1,650) שלוש פעמים את העלות של הדגם הזול ביותר זמין בחנות של אפל (iPhone 7 32GB, €520).

אנחנו לא התכוונתי להדאיג את הארנקים, אבל עליית המחירים לא מראה שום סימנים של האטה – 2019 צפויה להיות שלב נוסף. באשר השנה, מכירות מכשירי iphone הם שטוחים, אם אתה מסתכל על מספר היחידות שנמכרו, אבל ההכנסות גבוה יותר הודות גידול ממוצע מחיר המכירה.

סיפור ארוך קצר, אפל לא צריך למכור יותר בטלפון כל עוד זה יכול לשכנע את מספר מסוים של אנשים זה יותר יקר שאייפון שווה את הכסף.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.