סקר שבועי: האם אתה מקבל OnePlus 6T?

סקר שבועי: האם אתה מקבל OnePlus 6T?

זה היה ענק בשבוע עבור OnePlus – הצעיר יצרנית הטלפון חשף את OnePlus 6T, אבל יותר חשוב זה יש בסיס מוצק בארה " ב בשוק עם תמיכה של T-Mobile ו-Qualcomm. האנשים צפוף ברחובות לקחת אחד, השיגור יצא כמו גם החברה יכולה לקוות.

אבל האם זה טלפון טוב? העיצוב החדש שלט גדול הרמה של OnePlus 6 ו הציג ב-תצוגה קורא טביעות אצבע, אשר הוא בין הטובים ביותר שראינו. קיבולת הסוללה גם להגדיל מכובדת 3,700 mAh.

כמו כן, הבסיס אחסון היה עלה ל-128GB כדי לקזז את עליית מחיר בסיס – €580, למעלה מ – €520. את 6T הוא כבר זמין באזורים מסוימים, הנה עוד פרטים על תמחור.

אבל לא הכל הוא טוב יותר. עבור אחד, OnePlus 6T מצבי 3.5 מ "מ אוזניות ג' ק. הגדלת קיבולת סוללה לא באים עם חדשים מהר יותר דאש תשלום, למרות שיש מספר מתחרים ספינות הדגל עם 40W+ מטענים (לרבות 50W אלה של Oppo). ועדיין אין טעינה אלחוטית, למרות שיש את הכוס שוב.

המצלמה בקושי השתנה. כן, Nightscape תכונה זה די מגניב, אבל OnePlus 6 . יש את זה באמצעות עדכון לפני כמה ימים. והרשימה עוד ארוכה: עדיין לא טלה או אולטרה-רחב, קאם, עדיין אין איטום, עדיין לא רמקולי סטריאו, עדיין לא תמיד בתצוגה. ה-Snapdragon 845 השבבים הוא נהדר, אבל יש 7nm צ ' יפס בשוק עכשיו.

כדי להיות הוגן, אפל, סמסונג, Huawei ו-Google לחייב בשמיים מחירים עבור ספינות הדגל שלהם, אז OnePlus 6T משווה לטובה במונחים של באנג על באק. אבל מה את אוהבת של Xiaomi (תת-מותג פוקו) וכבוד?

אז מה אתה אומר – אתה מקבל 6T, מחזיק את הבכור OnePlus או להסתכל על מותגים אחרים?

#qp_main2131246 .qp_btna:hover input {background:rgb(155,33,20)!important;border-color:rgb(0,0,0)!important} #qp_all2131246 {max-width:815px; margin:0 auto;}

אתה מקבל OnePlus 6T?
כן!
אני מחזיק את OnePlus 6
אני מחזיק את OnePlus 5T ומעלה
אני מסתכל על מותגים אחרים

//scripts.poll-maker.com/3012/scpolls.js

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.