נגד כיוון השעון: נכחד מחברים כבל עבור טלפונים ניידים

נגד כיוון השעון: נכחד מחברים כבל עבור טלפונים ניידים

“U” ב-USB עומד על “אוניברסלי”. הנמל יש בהחלט חי עד השם שלו, זה ברירת המחדל דרך להעביר את הנתונים ואת כוח למכשירים אלקטרוניים. למעשה, ה-USB-C הוא רק על יציאת נהג חדש על מחשבי מקינטוש (חוץ אירונית 3.5 מ "מ אוזניות ג' ק), וזה בהחלט רק יציאת ה-iPad החדש יתרונות.

את הדרך אל ארץ הנפלא הזה של “יציאה אחת לשלוט בכולם” זרועה שרידי רבים קניינית סטנדרטים. היום אנחנו נהיה מסתכלים על כמה מהם.

נוקיה Pop-Port

בזמן זה היה באופן רשמי מתוקננת בשנת 2002, Pop-Port-כמו המחברים היו טלפונים של נוקיה מאז סביב שנת 1996. 1996 זה במקרה השנה ה-USB סטנדרטי הוצג.

Pop-Port היה מחבר 14 פינים. שתי סיכות נשא כוח, שש סיכות טיפל אנלוגי אודיו (אוזניות סטריאו + מיקרופון, כל אחד נהיה חיובי ושלילי חוט). עד כה, שום דבר לא צפוי.

אבל Pin #3 היה “שותף ממשק שליטה”, אשר אפשרה טלפונים של נוקיה לדבר מסוים “חכם” אביזרים. סיכת #4 סיפק את כוח כזה אביזרים. זה איפשר מגניב טק אוהב את האוזניות עם LCD שהראו את משחק כרגע השיר של השם. זה היה פעם משדרי FM כוח, להתחבר CarKit רציפים ועוד.

היום חכם אביזרים הם מסתיר משהו. לדוגמה, USB-C ל-3.5 מ " מ מתאם בדרך כלל יש שבב קטן (מופעל על ידי היציאה) זה לוקח אודיו דיגיטלי ומשתמש DAC ואת המגבר כדי להמיר אותו שמע אנלוגי. אתה חושב שזה פשוט יותר לשמור על ג ' ק.

בכל מקרה, עוברים סיכות #6 ו – #7 של Pop-Port. המוקדמים ביותר, הדגמים הם יצרו FBus חיבור – נוקיה פיתחה תקן להעברת נתונים. אלה היו מאוחר יותר שימוש חוזר כמו USB נתונים סיכות.

סימנס סלים-Lumberg מחבר

מוקדם סימנס היו טלפונים קניינית נמל דומה Nokia אחד (אבל בלי שם קליט). זה ביצע כוח אנלוגי אודיו, חיברת את הטלפון מחשבים. מוקדם יותר המודלים נעשתה על מנהג פרוטוקול, אבל הוחלף על ידי חיבור USB כסטנדרט הפך נפוץ יותר.

למחבר היו שתי סיכות, שאפשרו חכם אבזרים, כמו גם. לא רבים שוחררו, אבל סימנס QuickPic המצלמה תוספת על נהג זה המחבר להעביר תמונות לטלפון.

Apple iPod Dock connector

אפל הלכתי לים עם ה-iPod Dock connector – עם 30 פינים זה היה חיה. לא מרוצה להציע רק אפשרות אחת עבור כל פונקציה, המתאם יכול לעשות את אותו הדבר בכמה דרכים שונות.

לדוגמה, זה יכול פלט שלושה סוגים של וידאו אנלוגי: Composite, S-Video ו-רכיב. ובמקום מיקרופון יחיד, המחבר היה קו שתי סיכות אז סטריאו מיקרופונים יכול להיות מחובר.

Stereo mic that uses the 30-pin connector
Card reader


מיקרופון סטריאו המשתמשת 30-פינים מחבר • כרטיס הקורא

בזמן USB היה זמין בסופו של דבר, היה FireWire גם את החיבור של בחירה עבור מקינטוש. למעשה, מוקדם האייפוד היה יציאת FireWire עליהם, Dock connector הוצגה עם 3rd gen iPod.

FireWire מהיר יותר מ-USB 2.0, אז אם אתה צריך להוריד צילומים מחוץ מצלמת DV ולהעביר אותו כונן חיצוני, FireWire היה הדרך ללכת. חלק מהקסם זה היה התקן נתמך לשרשור. זה אומר שאתה יכול פשוט תחבר מכשירים ולא לדאוג רכזות כמו עם USB.

USB On The Go

USB הוקמה היררכיה קפדנית של המארח וסיוע. בדרך כלל, מחשב היה המארח. אבל מה אם אתה רוצה לחבר כונן USB נשלף לתוך הטלפון? שני המכשירים היו אביזרים, אז שום דבר לא קרה.

USB On The Go (aka OTG) הוצגה כדי לאפשר טלפונים לעבוד בתור מארחים. בשלב מוקדם זה נדרש micro-AB הכנס הזה היה בגודל של microUSB, אבל לא היה לי פרופיל מרובע. עם כבל אתה יכול לצרף יותר אחסון פלאש, מקלדת ועכבר עבד גם כן.

וטלפונים מדי, אבל שם יש דברים מבלבל. אם רק טלפון אחד נתמך USB OTG דברים עבדו כמחצית הזמן, ואתה יכול לגלוש השני האחסון של הטלפון. אם הן היו OTG, ובכן, אז את השלב של הירח נקבע איזה טלפון עשה מה.

בדרכים פונקציונלי הוא עדיין נוכח מודרני טלפונים, אבל הכיכר מתאם ירד. תמיכה עבור אביזרים די גדול, למשל, אתה יכול לחבר את ה-USB Ethernet adapter וזה פשוט עובד.

גם תמיכה בחיבור לשני טלפונים ביחד משתפר. לדוגמה, כמה פיקסלים להעביר את המידע הטלפון הישן שלך.

USB

Bluetooth עושה אודיו, Wi-Fi מטפל בכמות גדולה של העברות נתונים, צ ' י תלונה הטלפון שלך. כמה זמן לפני USB וחיבורי חיבורים כולה למות? ואילו היום זה בהחלט אפשרי לחיות אלחוטית סגנון חיים, כבלים תמיד יהיה יותר מהר אם אנחנו מדברים טעינה או העברת נתונים.

עם זאת, “מספיק טוב” הוא לעתים קרובות מספיק כדי לספק את הצרכנים. למרות בקול מחאה נגד הטלת 3.5 מ "מ אוזניות ג' ק, הטובים ביותר למכור טלפונים לא צריכים את זה. USB צריך לישון עם עין אחת פקוחה.

נ. ב. אנחנו רוצים אנחנו יכולים לכלול microUSB ברשימה של מת יציאות, אבל זה הרבה מאוד בחיים למרות שנים של USB-C להיות הנמל של בחירה.

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.