למה אני לא קונה את החדשה OnePlus 6T למרות שזה אחלה טלפון

למה אני לא קונה את החדשה OnePlus 6T למרות שזה אחלה טלפון

תן לי להבין את זה. אני OnePlus אוהד מאז ה-OnePlus one הגיעו לפני ארבע שנים. שים לב כי אני אוהד של טלפונים, לא את החברה כמו העיניים שלי, אלה שני דברים שונים. וזה לא שאני שונא את OnePlus 6T " פר סה, אבל אני מאמין שזה מספק מספיק סיבות לשדרג.

ואם אתה כאן כדי לקרוא את הדברים הרגילים כמו חוסר 3.5 מ "מ אודיו ג' ק, טעינה אלחוטית, תמיכה בכרטיס microSD, מים, אבק, הגנה, זוז הצידה. עברנו גם את זה הרבה פעמים ואני לא מוצא את כל אלה דיל-ברייקר בשבילי. אני להזרים את המוזיקה שלי ואת סרטי וידאו מ-Netflix, YouTube, Spotify אפילו בסלולרי בזמן באמצעות אוזניות Bluetooth. ואני לא השתמשתי בטלפון שלי מתחת למים פעם אני גם לא מוצא טעינה אלחוטית הכרח עם סופר מהיר דש טעינה.

אז אני משתמש OnePlus 3. בתור הנהג היומי שלי מאז הושק שנתיים וחצי לפני וגם אחרי האכזבה של ניו-OnePlus 6, החלטתי להושיט את החברה לתמוך ולהחליף את הסוללה של הטלפון הישן שלי ואז לשמור את זה עוד קצת. התהליך היה באופן מפתיע ללא כאבים, תוך שלושה ימי עבודה הטלפון היה איתי עם סוללה חדשה ללא תשלום. אולי כי בשלב זה היה עדיין מכוסה על-ידי שלה את האחריות, אבל אני לא יכול להיות בטוח.

בכל מקרה, עם סוללה חדשה, הרגשתי כאילו אני מחזיקה טלפון חדש. לא רק את החלפת הסוללה שיפר את סיבולת אבל זה גם נתן חיים הישנה OnePlus 3. ההופעה היתה דרך הגג – לא יותר פיגורים, אין שיהוקים, לא כלום. זה רק אז, כאשר אני סוף סוף להערכה נקי במלאי-איש הטבע של OnePlus' OxygenOS.

אני יכול להתווכח איתי, כי היום יום הביצועים שלי OnePlus 3 negligibly יותר גרוע OnePlus 6T. זה נראה כמו ה-Snapdragon 820 הוא עדיין די זריז, ידיות אפליקציה פתיחת מיתוג בצורה מושלמת. אפילו את קצב הפריימים של האנימציות מספיק רהוטה.

אז בסופו של דבר, אני לא מקבל הגדולות בעולם האמיתי שיפור בביצועים על ידי הוצאה €550 על 6T.

יתר על כן, אני מוצא את OnePlus 3 קל יותר לשימוש ביד אחת, ה-5.5 אינץ ' מסך בסדר גמור עבור צפייה בסרטים, גלישה. זה כל כך הרבה יותר קל לטפל. ואין שום בעיות עם בהירות וצבע רבייה. למעשה, כמו הבדיקה שלנו אישר את, את אור השמש הקריאות של OnePlus 3 הוא קצת יותר טוב מ-OnePlus 6T.

בואו נדבר על המצלמה. OnePlus, טלפונים הלכו דרך ארוכה בתחום הזה, אבל 6T עדיין מגיע קצר של רוב מתחרותיה ב-high-end. בטח, בשביל המחיר, המכשיר הוא ללא ספק הטוב ביותר מצלמת הטלפון, אבל על פרסום במדיה החברתית, הטלפון שלי עושה עבודה די טובה. אני sideloaded Google פיקסל המצלמה של האפליקציה על ה-OnePlus 3 והתוצאות הן פשוט מטריף. רק תראו את זה דיוקן ירה עם די מסכן תאורה שנייה המצלמה עומק חישה.

OnePlus' default camera app Ported Google Pixel camera app
OnePlus' default camera app Ported Google Pixel camera app


OnePlus' ברירת מחדל יישום המצלמה • מועבר Google פיקסל מצלמה app

או ירה – מצאו את ההבדלים:

OnePlus' default camera Google Pixel camera app
OnePlus' default camera Google Pixel camera app


OnePlus' ברירת המחדל של המצלמה • Google פיקסל מצלמה app

ואני מרגיש צורך לחזור על זה: OnePlus, בבקשה להוסיף מצלמה משנית זה הגיוני על OnePlus 7. לי טלה או זווית אולטרה רחבה באמת לעשות את הבדל.

מה הלאה? סוללה? ובכן, עם השימוש שלי, אני יכול בקלות לעבור שני ימים בטעינה אחת או אפילו שלוש אם אני מחבר את המכשיר במשך 20-30 דקות בזמן שאני במקלחת. שוב, דאש החיוב הוא משנה את המשחק עבור כל אחד מגיע טעינה מהירה רגילה. OnePlus 6T בוודאי יימשך זמן רב יותר, אבל את מהירות הטעינה אומר שאני ירוויח קצת ממנו.

ואני ממש לא אוהב את שברירי זכוכית סנדוויצ ' ים בימים אלה. שלי OnePlus 3 נקטה כמה מכות במהלך השנים, אבל כמה שחיקה בתחתית כל זה כדי להראות את זה ואני לא ממש אכפת האלה. ואילו סדוק, זה יהיה כזה עין-כאב זה תחליף לא יהיה הכרחי. אם אתה עושה את כוס טלפון, אז לפחות כולל טעינה אלחוטית.

בהתחלה, אני לא חושב שזה OnePlus יעשה כזה מהלך נועז עם תצוגה קורא טביעות אצבע. אפילו חבר 20 Pro מרגיש קצת איטי בעת פתיחת וכל שאר חיישן אופטי כיום בשוק לא יכול להתאים את המהירות של קונבנציונלית. OnePlus 6T מקבל די קרוב לזה, וזה לא רק שימושי, זה בעצם הרבה יותר מהר מאשר על שלי OnePlus 3.

אני חושב שהסיבה העיקרית זה הרבה-אופטימיזציה התוכנה ואת העובדה OnePlus משתמש Goodix's חיישן אופטי במקום איטית אחד מצא את vivo NEX S לדוגמה. עדיין, כל עוד זה נהדר משלו זה לא אני לא יכול לנער את התחושה כי הטכנולוגיה פשוט לא שם עדיין. אולי בשנה הבאה עם ה-OnePlus 7?

עם זאת, אני עדיין נאבקת כדי למצוא סיבה מספיק טובה כדי לעשות את הקפיצה. זה פשוט מרגיש כמו €550 זה פשוט יותר מדי כדי לבלות רק כדי שיהיה מגניב ב-תצוגה קורא טביעות אצבע ו מעט יותר מצלמה. לעזאזל, אני אפילו לא משתמש במצלמה שלי את כל זה לעתים קרובות. או אולי אני כבר זקן מדי, OnePlus 3 רק מעוצבת ביד שלי ואני איבדתי גמישות. חוץ מזה, עם אנדרואיד 9.0 פאי מגיע ל 3/3T, זה כמעט מרגיש כאילו יש לי עסק לא גמור עם הטלפון הזה.

אני די בטוח שיש הרבה אוהדי אנדרואיד שם בחוץ, אשר הם באותה סירה איתי. עבור טוב או רע, את השוק החכם התבגרה לנקודה קניית ספינת הדגל היא השקעה לטווח ארוך, במיוחד אם שלך OEM מספק תוכנה, תמיכה יותר משנתיים. זה לא היה כל הרעיון של קניית טלפון הדגל? אני מניח שאני סוף סוף התיישבו.

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.