המכשירים החדשים של השבוע – ההתקפה של הגולשים

המכשירים החדשים של השבוע – ההתקפה של הגולשים

אוקטובר נגמר, נובמבר מתקרב אלינו, אבל החכם החדש משחרר לא נראה להיות האטה. והיה לנו משהו די מעניין מכשירים נזרק בדרך שלנו השבוע.

השבוע בבעיטה עם OnePlus 6T עם תחת שלה-להציג את קורא טביעות אצבע זה נראה הכי טוב בסביבה. את החריץ ואת bezels גם רזה באופן משמעותי עם החדש והמשופר תוכנת המצלמה, הטלפון לא רבים אנדרואיד אוהד של לבבות, לפחות על פי היומי שלנו עניין הדירוג.

ביום הבא, אפל ירדה שני אייפדים החדשים עם כל עיצוב חדש, ערכות שבבים, פנים זיהוי ו מולטי-פונקציונלי השני-gen Apple עט. מעניין מספיק, השמועות צדקו לאורך כל הדרך – iPad החדש Pro 11 ו-iPad Pro 12.9 עכשיו מחויב על USB-C במקום אפל קניינית תאורה הנמל.

מרגש נוסף הטלפון היה ZTE נוביה X – טלפון חכם עם לא אחד אלא שני מציג. הסיבה העיקרית היא פנל LCD בעוד אחד משתמש פאנל OLED. אבל המסך לגוף יחס בחזית הוא בהחלט מרשים (93.6% על פי ZTE) עם כמעט לא bezels בסביבה.

זה כי אין מצלמה בחזית הפונה – dual ההתקנה על גב יכולים לשרת את selfie ווידאו-מתקשרת צריך הודות להציג להלן את זה. אה, וגם אם אתה מבולבל לגבי המסכים, אל תדאג. את נוביה X מגיע עם שני קוראי טביעות האצבע על הצדדים ועל תלוי באיזה מהם אתה משתמש, המקביל המסך נדלק.

כבוד הודיעה על הקסם 2 חכם עם הזזה הגוף. את החלק התחתון מארחים שלושה מצלמה בחזית הפונה חיישנים IR blaster מתקדם 3D זיהוי פנים. ואם אתה לא מבין את זה, תחת תצוגה קורא טביעות אצבע אמור לעשות את העבודה בטוח. Huawei של קירין 980 ערכת השבבים עושה את חישובי מספרים בזמן 40W קסם טעינה-מסוגל סוללה וחשמל בריק למלא 85% 3,400 mAh רק 15 דקות.

וביום חמישי, vivo של Y93 סבירים מרתון רץ עלה מציע גדולה 4,030 mAh סוללה אחת של קוואלקום שזה עתה שוחרר שבבים – low-end 12nm Snapdragon 439. המחיר של זה הוא רק $215, אשר הוא בסביבות CNY 1,500 במטבע המקומי.

ולסיום, Lenovo סגרה את השבוע עם שלה Z5 Pro smartphone. זה לא יכול לבדוק את כל תיבות עבור המניין הדגל כפי שהוא כולל Snapdragon 710 שבבים, אבל המחיר יהיה מהר לגרום לך לסלוח השהיה של ספינת הדגל של ערכת השבבים. זה אפילו גורם מודגש טוענים שיש לו הגבוהה ביותר מסך לגוף יחס (מעל 95% לפי הטענות הרשמיות, אבל שוב אלה הנחה על המסגרת כמו חלק קדמי) על השוק.

המסך עצמו נראה די מרשים על הנייר – 6.39 אינץ ' Samsung מתוצרת Super AMOLED. כאשר אתה מוסיף את תחת-להציג את קורא טביעות האצבע, ה-Sony איימקס camearas ו 3D פנים הנעילה פונקציה על המחוון, $287 תג מחיר די משכנעת.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.