החדש של אפל iPad Pro ביקורת roundup: לא מוכן להחליף laptpos

החדש של אפל iPad Pro ביקורת roundup: לא מוכן להחליף laptpos

בתחילת חוות דעת של אפל iPad Pro 11 ו – iPad Pro 12.9 (2018) בחוץ, אבל הם קצת מסויג כדי להפוך פסק דין סופי. את טבליות (אחד גדול במיוחד עם 1TB של אחסון) יכול לעלות המון כסף והם כוללים מספר שינויים מהותיים, כך נדרש זמן רב יותר לקבלת מסקנות סופיות.

הנה כמה מוקדם הופעות מסכימים על כמה נקודות, אבל לא הכל. את העיפרון החדש ומקלדת, ה-USB-C נמל חדש השבבים הם כמעט אוניברסלי שיבח, אבל אפל הוא מחשב הלוח החדש עדיין נופל קצר של שלמות במקרים מסוימים.

Engadget מציין כי USB-C יכול להיות מחליף משחק – אביזרים אתה משתמש ב-Mac שלך (לדוגמה, USB, מיקרופון ניתן להשתמש ב-Garageband) עכשיו עובדים על הלוח ללא מתאמים. אם כבר מדברים על אביזרים, Engadget של הסקירה נכתבה על מקלדת חכמה פוליו.

הסף הוא דומה נרגש על ידי USB-C, אבל מדגיש פגם – iOS לא תומכת USB אחסון מחוץ לקופסה. כמו כן, הנמל יכול לעשות רק דבר אחד בכל פעם, כך שאתה צריך אוזניות Bluetooth אם אתה משתמש ברמקולים לא אופציה. המגנטי מערכת טעינה חדש של עיפרון גדול, כפול הקש על המחווה פחות. מסתבר אמנים משמשים יותר שיש כפתור בצד.

TechCrunch לא מסכים ואומר כי את ברז כפול מחווה מרגיש טבעי. המקלדת הוכיח יציב, והוא היה “מאושר על הברכיים להשתמש”, וזה משהו שיש לקחת בחשבון כאשר מסתכלים על חדש MacBook Air. העיפרון ומקלדת היו מדורג כל כך גבוה, זה TechCrunch מאמין שאת לא מקבלת את מלוא iPad Pro ניסיון בלעדיהם.

LaptopMag לא התרשמתי עם 64GB בסיס אחסון, היעדר המגע גם משפיע על Pro הוא היכולת להחליף את המחשב הנייד. זה אמר, כי A12X ביונית השבבים הוא כל כך חזק כי זה ביצועים טובים יותר Core i7 מבוסס מחשבים ניידים בכמה משימות (בעת היותו דק יותר וקל יותר, מציע מעולה חיי סוללה אתחול).

קווי רואה את האייפד החדש יתרונות אפשרי אך מוגבל החלפה עבור מחשבים ניידים. ריבוי משימות, אפילו על מסך גדול, עדיין לא עד כדי par. קווי מצא את המקשים כדי להיות יציב, דלפק אחרים המבקר של הופעות.

CNET רואה גם את האביזרים לפי הצורך, אבל שמקונן כמה מהר את עלויות להוסיף. מגבלות של תוכנות ויש להם יציאה אחת לעשות את מחיר קשה לבלוע. הפנים ID ביצועים תוארה כ “מפחיד מהר”.

כיס-מוך מצא כי iOS 12.1 מחזיק את האייפד החדש יתרונות חזרה מלהיות נכונה MacBook תחליפים. חווית המשתמש יכול להשתנות לא מעט – למשל, חיבור של כונן קשיח חיצוני הוא אפשרי, אבל אלא אם יש לך את האפליקציה, אתה יכול אפילו לגשת ספריית הקבצים. ריבוי משימות הוא לא על Mac OS X רמת עדיין, למרות תמיכה חיצוניים 5K צגים, מקלדת+עכבר המבצע.

Mashable הוא התרשם הפנים תעודת זהות של היכולת לעבוד בכל כיוון (ושאלות מדוע ה-iPhone החדש הוא לא יכול לעשות גם את זה), אבל הערות פוטנציאל בעיה – תלוי איך אתה מחזיק את הלוח, אתה יכול לכסות את TrueDepth המצלמה עם היד שלך.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.