בארנס אנד נובל חושף Nook Tablet 10.1": $130 לוח אנדרואיד עם מסך חד

בארנס אנד נובל חושף Nook Tablet 10.1": $130 לוח אנדרואיד עם מסך חד

בארנס אנד נובל רק חשף חדש צפחה – Nook Tablet 10.1”. עבר הרבה זמן מאז הפעם האחרונה ואפילו יותר, אם אתה לא סופר את ימותגו מחדש Samsung Galaxy כרטיסיות.

הלוח החדש זמין עבור הזמנה מראש רק ב $130, הדבר הטוב ביותר על זה הוא – מסך 10.1” IPS panel עם 1,920 x 1,200 פיקסלים רזולוציה ו 224ppi צפיפות פיקסלים. זה תצוגה חדה מותאם לקריאה במחיר סביר מאוד. המקביל אמזון fire HD 10 $150.

Barnes & Noble Nook Tablet 10.1
Barnes & Noble Nook Tablet 10.1
Barnes & Noble Nook Tablet 10.1
Barnes & Noble Nook Tablet 10.1


בארנס אנד נובל Nook Tablet 10.1"

בניגוד לזה, Nook Tablet 10.1” מנהל התקן אנדרואיד, כך שאתה מקבל גישה מלאה לחנות Play (בנוסף ל-B&N ebook store). למרבה הצער, את המפרט שלו לא להזכיר פרטים כמו גרסת מערכת ההפעלה, או אפילו ערכת השבבים.

זה הלוח יכול להיות משותף עם המשפחה, כולם מקבלים חשבון שלהם, כך שהם יכולים לארגן הווירטואלי שלהם מדפי הספרים בנפרד (בקרת הורים זמינים מדי). אם אתה צריך עזרה במציאת ספר, Browsery הקהילה תציע המלצות.

בארנס אנד נובל יציעו כיסוי המקלדת, אז זה לוח הקלדה מדי, לא רק קורא. זה מתחבר באמצעות פוגו סיכות, אשר חוסך לך את הטרחה של מקלדות Bluetooth (לחייב, זיווג). המחיר של המקלדת היא עדיין יפורסם בהמשך.

Nook Tablet 10.1” יש ציפוי רך מבפנים כדי להפוך אותו נוח להחזיק במשך פרקי זמן ארוכים. הסוללה תספיק 7 שעות של קריאה (קיבולת אינו מופיע). יש 32GB של אחסון (, לרכוש ספרים אלקטרוניים מאוחסנים פינה ענן), אבל אתה יכול להרחיב אותו בעזרת כרטיס microSD (עד 256GB).

זה במקרה שאתה רוצה לשמוע מוזיקה מעל 3.5 מ "מ אוזניות ג' ק. השני מחבר הוא (למרבה הצער) microUSB. מפרטים נוספים כוללים גישה לאינטרנט אלחוטי ac ושתי מצלמות, 2MP.

את בארנס אנד נובל Nook Tablet 10.1” נשלח ב-14 בנובמבר.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.