נקסוס 6P ו 5X לקבל האחרונה שלהם מובטח עדכוני OTA

נקסוס 6P ו 5X לקבל האחרונה שלהם מובטח עדכוני OTA

עם האחרונה נובמבר תיקון אבטחה זה, Google מילא את מובטחת הפעלה של עדכוני קושחה עבור Huawei-גרם נקסוס 6P ו-LG-גרם נקסוס 5X. טלפונים אלה הבטיחו שנתיים של אנדרואיד עדכונים שלוש שנים של תיקוני אבטחה.

זה אומר כי גם מכשיר נקסוס יקבלו אנדרואיד – פאי האחרון שלהם מובטח אנדרואיד עדכון אנדרואיד אוראו 8.1 לפי גוגל, העדכון של מדיניות.

האחרון נקסוס duo השיקה בספטמבר 2015 ו-Google הוא כבר לא הולך כדי להבטיח עוד יותר עדכוני OTA. יכול גוגל עדיין מחליט לעדכן את נקסוס 5 x ו-6P? אולי. אבל בשלב זה, גוגל הוא כבר לא מחויב לעשות כן על פי אנדרואיד עדכון מדיניות.

בחודש שעבר, גוגל חשפה את הדור השלישי פיקסל הטלפון. 2016 פיקסלים היה הראשון Google החכם לבוא אחרי גוגל החליטה כבר לא להפוך את “נקסוס” ממותגים התקנים. זה העביר את הפוקוס לכיוון ההמונים, הרחק נישה המטרה של אוהדי אנדרואיד ומפתחים. פיקסל טלפונים בהדרגה הוכנסו אי פעם מלוטש יותר גרסה של אנדרואיד על הקודם, אז אתה יכול להגיד את זה נקסוס התכנית מגשימה את מטרתה.

האם מישהו מהקוראים שלנו עדיין עם Nexus 5X או נקסוס 6P? אם אתה, אז אתה אמור להיות מסוגל למצוא מוצרים נלווים ROM לא רשמי לא מקבל עדכונים שוטפים או זה יכול להיות אפילו באופן לא רשמי מעודכן לאנדרואיד פאי. זה מה את מכשירי נקסוס היו כל על.

נקסוס 6P היה, למעשה, הסמארטפון הראשון שאי פעם כתבתי ביקורת של GSMArena וזה היה הפעם הראשונה שאני נחשף למשהו שנבנה על ידי Huawei אז זה מחזיק מקום מיוחד בלב שלי.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.