קוואלקום לצייד Samsung midrangers עם אוד סורק טביעות אצבע ב-2019

קוואלקום לצייד Samsung midrangers עם אוד סורק טביעות אצבע ב-2019

דיווחים על חיישן טביעות אצבע צמחו מן דרום קוריאה, חושף מי ישלוט בשוק בשנה הבאה. קוואלקום ו-MediaTek בבעלות Goodix הם שני שחקני מפתח מי יעבוד עם גדול יצרני טלפונים חכמים ב-2019.

על פי בתעשייה, קוואלקום כבר ניצח הזמנות קולי FP חיישנים מבית סמסונג עבור בינוני ו-high-end Galaxy דגמים, עם משלוחים מתוכננת מאוחר 2018 מוקדם 2019 זו לא הפתעה גדולה יותר, בהתחשב היצרן הקוריאני הוא נוטש את איריס סורק.

סורקי טביעת אצבע תחת התצוגה הן הטרנד החם כרגע עם מספר גדל והולך של טלפונים חכמים יישום הטכנולוגיה. הסינים יצרן vivo היה הראשון של החברה להציג כזה חיישן על-ידי Synaptics שלה X20 בנוסף UD, הושק בינואר. היום מכשירים כמו ה – Mate Huawei 20 Pro, OnePlus 6T, Xiaomi Mi 8 Pro ו – Oppo RX17 Pro כל ליישם את תכונה נהדרת.

קוואלקום תשלב את הנייד שלה אי אפשור מרכז בטייוואן, את המשאבים של קולי חיישן טביעות אצבע מעבדה בקליפורניה, שיתוף פעולה עם טייוואן TFT לוח מקבלי להוריד את עלות הייצור של תת-תצוגה סורק טביעת אצבע.

בזמן קוואלקום מתרכז על השותפות שלה עם סמסונג, Goodix יעבוד בעיקר עם חברות סיניות כמו לנובו, Huawei, Xiaomi ו-vivo. זה כבר נחת הזמנות אופטי הסורקים יתחילו שולחים אותם במחצית הראשונה של 2019.

באמצעות

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.