סמסונג מכריזה אינסוף להגמיש תצוגה, אחד UI, מדבר על ביקסבי של העתיד

סמסונג מכריזה אינסוף להגמיש תצוגה, אחד UI, מדבר על ביקסבי של העתיד

מבוא

במהלך בכנס המפתחים השנתי שלה (SDC 2018), סמסונג הודיעה שלה אינפיניטי להגמיש תצוגה שנקרא אחד. ממשק זה הופך את החברה מתקפל טלפונים שמיש יותר. אז דיברנו על הרחבה של ביקסבי ואיך עוזר וירטואלי עשוי לגדול בעתיד, ובסופו של דבר להשיג מגוון רחב יותר של סמסונג, שאינם מוצרי סמסונג.

אינפיניטי להגמיש תצוגה אחד UI הבא מתקפל טלפון חכם גלקסי

אבל בואו נדבר על דברים מעניינים הראשון, ומכאן אינסוף להגמיש את התצוגה. כצפוי, סמסונג לא להכריז על עובד באופן מלא, גמיש חכם כאן, אבל במקום הציגה את מוכנה, אלסטי OLED לוח זה הולך להיות גולת הכותרת תכונה של העתיד שלה מתקפל גלקסי הטלפון. התצוגה קפלים אנכי, כך שהמשתמש יכול ליהנות עם מסך גדול, תוכן מבלי להתפשר על הניידות.

וכאן אחד UI נכנס לשחק. סמסונג עבד בשיתוף פעולה הדוק עם גוגל, אנדרואיד למפתחים עיצוב ממשק משתמש זה מינימליסטי, והוא שומר את התוכן הרלוונטי על החצי התחתון של המסך הבטחת ביד אחת קל המבצע בכל עת.

אבל באותו הזמן, את ממשק המשתמש החדש מייעל את שטח מסך עבור לפרודוקטיביות טוב יותר בדרכים, כמו גם. כפי שאתה לגלות את הטלפון, את ממשק המשתמש בצורה חלקה מעברים לתוך כמעט, לוח מכשיר-נותן לך יותר חופש ריבוי משימות. סמסונג אומרת כי אחד UI יכול לשמור שלושה יישומים פתוחים בבת אחת עושה את המרב גדול מתקפל הבקרה.

אין ידוע מתי בדיוק יהיה מתקפל טלפון חכם גלקסי לצאת אבל על הבמה, שמענו את החברה מתכוננת להתחיל בייצור המוני בחודשים הקרובים.

ביקסבי פלטפורמה פותח למפתחים

בנימה אחרת, סמסונג גם אמר כמה מילים על שלה ביקסבי פלטפורמה והעתיד שלה. למעשה, במחלוקת עוזר וירטואלי יהיה יותר שימושי ומועיל תודה לסמסונג פתיחת צד שלישי פיתוח אפליקציה עבור ביקסבי.

מה שנקרא ביקסבי מפתחים סטודיו אמור לעזור למפתחים לשלב ביקסבי יותר מוצרים ושירותים בזמן ביקסבי כמוסות הן בחירות של שירותים או תכונות ביקסבי הופך אותם נגישים לצרכנים למצוא את ביקסבי השוק. הפלטפורמה כולה יעזור למפתחים להתאים את קפסולות לעבוד לא רק עם טלפונים חכמים אבל עם טלוויזיות, רמקולים ועוד מכשירי חשמל ביתיים החלק של סמסונג המערכת האקולוגית.

ביקסבי גם יקבל עדכון הרחבת תמיכה עבור שפות נוספות – אנגלית בריטית, צרפתית, גרמנית, איטלקית וספרדית.

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.