הנה מה קרה עם Pocophone F1

הנה מה קרה עם Pocophone F1

כמה טלפונים חכמים הצליחו להפתיע את הנייד העולם בשנים האחרונות כמו של Xiaomi Pocophone F1. בעצם בפעם האחרונה את מכשיר הבטיח כזה מפרט high-end במחיר כל כך נמוך היה כאשר ה – OnePlus one הופעת הבכורה שלה. בינתיים OnePlus טלפונים הפכו להיות יותר יקרות, אשר יצר את המרחב בשוק Xiaomi הוא עכשיו ממלא את Pocophone F1.

אנחנו כבר עברנו התכונות המובילות שלה , על זה, גם בכתב וגם בצורת וידאו, אבל רצינו גם לצלול עמוק יותר לתוך כל מה לא בסדר עם המכשיר הזה.

זה המקום שבו אני בא, תושב ranter הראשי כאן ב-GSMArena מגדלים. ב החדש שלנו וידאו אני אלווה אותך דרך כל חיסרון את Pocophone F1 מביא לשולחן – לא לשווא לחפש על זה, אבל על מנת להיות מודע באופן מלא של כל עסקה אפשרית פורעי אתה עלול להיתקל אם אתה מחליט לקנות אחד.

אין טלפון מושלם עבור כולם, Pocophone F1 הוא לא יוצא מן הכלל. רוב החומר שחסר ועובדי בחירות מעורבת בקבלת מכשיר זה ניתן לייחס להכות זה מחיר מדהים, אבל יש עוד סיפור. בתקווה שעד עכשיו אתה סקרן מספיק כדי ללחוץ Play, אז אני מקווה שאתה נהנה זה קצת לא מתאים ייצור (בהשוואה הרגילים שלנו, תוכן וידאו).

משוב הוא מאוד רצוי, כמובן, כי אם אתה אוהב את זה, זה יהפוך לסדרה, תוך התמקדות מה יכול להיות טוב יותר לגבי הפופולרי ביותר טלפונים של הרגע.

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.