פוסיל Fossil משיק ספורט, ללבוש OS smartwatch מנהל את Snapdragon 3100

פוסיל Fossil משיק ספורט, ללבוש OS smartwatch מנהל את Snapdragon 3100

היום, מאובנים, מודיעה האחרון שלה smartwatch שנקרא בפשטות: מאובנים ספורט. את כושר אוריינטציה ללבוש את מערכת ההפעלה ההתקן מפעיל את הגירסה העדכנית ביותר של שחיקה עם מערכת ההפעלה חידשה כושר הניווט של ממשק המשתמש. יש לו גם האחרון של קוואלקום – Snapdragon ללבוש 3100 צ 'יפ זה מחליף רחוק מיושן 2100 צ' יפ.

המאובן ספורט יש 350 מיליאמפר סוללה ומגיע בשישה צבעים הגוף ויש 28 זמין סיליקון רצועה צבעים. ישנם גם שני גדלים 41mm ו 43mm עם 18mm או 22mm להקות, בהתאמה, את השעון המקרים עשוי אלומיניום, ניילון, אשר שומר על משקל תקין. לאחרונה עיצוב מחדש של אפליקציית Google כושר יהיה גדול לוויה של מאובנים ספורט יחד עם זריז Snapdragon 3100.

המאובן ספורט יש גם NFC עבור תשלומים ניידים, מובנה קצב לב צג, GPS, יש גם מד גובה, חיישן תאורת הסביבה, מיקרופון ורמקולים עבור שיחות.

אם אתה מוצא את עצמך בניו יורק בסוף השבוע, מאובנים יהיה מחזיק חנות פופ-אפ למשך מאובנים ספורט שבו אתה יכול לרכוש את מאובנים ספורט עבור $255 בין נובמבר 9 ו-11 מ-10 בבוקר עד 7 בערב. החנות ממוקמת ב-138 ווסטר רחוב בסוהו.

המאובן השעון הופך להיות זמין באופן רשמי על מאובנים של אתר האינטרנט מתחילה היום, ה-8 בנובמבר ויהיה b e זמין בחר מאובנים חנויות ברחבי העולם ב-12 בנובמבר.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.