גפן יורש בשם “בתים” בא האביב 2019

גפן יורש בשם “בתים” בא האביב 2019

יש חדשות טובות עבור גפן אוהדים או לשעבר היוצרים. דום הופמן, מייסד-שותף של גפן, יש לגרות היום באמצעות טוויטר זה יורש גפן הולך להיות בשם “בתים” ו תשיק ברבעון 2 של לשנה הקרובה. הפלטפורמה יהיה ככל הנראה להיות מבוסס על הנחת היסוד המקורי של גפן האפליקציה: צור או פוסט וידאו קליפים לולאה לנצח.

עוד פרטים ספציפיים לא חשף כמו: כמה זמן את הסרטונים? איפה אנחנו נוכל לשתף את סרטי הווידאו האלה? אילו תכונות יהיה על בתים אפליקציה? יש יותר שאלות מאשר תשובות עכשיו.

https://platform.twitter.com/widgets.js


כאשר הגפן הראשון הושק, זה היה פלטפורמה ייחודית שגרמה המותר עבור 6 שני סרטונים בלי סוף היה לולאה אשר השיקה סוג חדש של יצירתיות בהתחשב במגבלת הזמן. זה התפוצץ פופולריות וכמה Viners אפילו זכה התהילה הבינלאומית בגלל הפופולריות שלהם גפנים.

לזמן מה, גפן היה iOS-רק עד השיקה עבור אנדרואיד. ואז, ב-2012, טוויטר רכש גפן ובהמשך לסגור אותו ב-2017 עקב פלטפורמה לא מרוויח מספיק כסף. אתה יכול לדמיין כמה עצוב האוהדים Viners.

לא היה עוד פלטפורמה לשיתוף, reposting לולאות וידאו. תמיד היה טוויטר, אבל זה פשוט לא אותו דבר. מאז, חלק הפופולרי ביותר גפנים להיות מונצח כמו אוספים ליוטיוב לצבור מיליוני צפיות.

באמצעות

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.