גוגל מוצא מצב לילה ממש עוזר סיבולת סוללה

גוגל מוצא מצב לילה ממש עוזר סיבולת סוללה

גוגל חשפה את ממצאיו על אפל מצב ואיך זה משפיע על חיי הסוללה. במהלך השבוע אנדרואיד מפתחים הפסגה, Google דיברתי עם מפתחי האפליקציה, על מה הם יכולים לעשות על מנת להניב את הטוב ביותר חיי סוללה עבור המכשיר של המשתמש.

באופן כללי, צריכת החשמל עולה כמו שאתה להעלות את בהירות המסך. עם זאת, צבע מוצג גם משפיע על צריכת החשמל של התצוגה. זה המקום שבו גוגל מציגה כמה טוב מצב לילה הוא על שימור הכוח. הנה השוואה עשיתי עם הראשון Google פיקסל ו – iPhone 7. אלה יש AMOLED ו-LCD IPS panel, בהתאמה.

הנה עוד כמה תרשימים. את משמאל מראה את כל כוח אחר מצייר, כאשר צבעים שונים מוצגים על פיקסל במלוא הבהירות. התרשים מימין מראה את הנוכחי נמשך כאשר לבן מוצג על מקסימום בהירות. לבן הוא הפחות יעיל הצבע לשימוש על התצוגה הזו.

זה כאשר גוגל הבין את הטעות שלו: זה גרם לבן ברירת המחדל של צבע הרקע שלה Material Design guidelines, אשר גוגל מודה לא באמצעות הטלפון הטוב ביותר שלה יעילות, לא כאשר מצב לילה עשוי לחסוך הרבה מאוד כוח. אולי גוגל יכול ללכת עם גוון אחר של לבן זה יכול להיות יעיל יותר או ללכת על סנדוויץ ' גלידה לחפש אנדרואיד Q – בעיקר על רקע שחור.

כפי שניתן לראות בדוגמא הראשונה: מצב לילה יכול לעזור להפחית את צריכת החשמל במכשירים עם OLED מציג אבל לא סביר שיש כל כך השפעה חיובית עם LCD מציג מאז כל הפיקסלים על פנל LCD מוארים מאותו מקור, בינתיים, OLED לוחות’ פיקסלים עצמית מואר.

עם ממצאים אלה, אנדרואיד צריכה יותר במלאי אפליקציות עם אפל מצב ואולי אפילו לעדכן את חומר עיצוב קווים מנחים לשימוש יעיל יותר גוונים של צבע. אם יש לך טלפון עם תצוגת OLED, אתה צריך להשתמש בו לעתים קרובות יותר, אם אכפת לך לסחוט כמה שיותר מיץ של הסוללה ככל האפשר.

בדוק את הקישור הבא כדי לראות את כל השקופיות מן של גוגל מצגת.

באמצעות

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.