אנדרואיד פאי בטא עם אחד UI נוחת על Galaxy S9, S9+, Note9 ב-15 בנובמבר

אנדרואיד פאי בטא עם אחד UI נוחת על Galaxy S9, S9+, Note9 ב-15 בנובמבר

ב המפתחים שלה בכנס מוקדם יותר השבוע, סמסונג הודיעה כי אנדרואיד פאי עדכון תוכנה עבור ספינות הדגל שלה יגיע עם אחד UI, עיצוב מחדש של העור המתמקדת פישוט וקלות שימוש.

החברה הודיעה כי גרסת הבטא הציבורית הראשונה לבנות של אנדרואיד שלה פאי עדכון אחד עם ממשק המשתמש יהיה זמין עבור ה – Galaxy S9, S9+, Note9 עד סוף החודש. אם זה ציר הזמן היה מעורפל מדי לטעמך, סמסונג גרמנית היד הגיע כדי להציל את היום.

דרך צ ' אט תמיכה, גרמנית הפרסום היה מסוגל לגלות בדיוק, כאשר בטא בונה יהיה בחוץ – ב-15 בנובמבר. זה התאריך על גרמניה, אבל מאז הבטא התכנית יהיה זמין גם בארה " ב, דרום קוריאה, שחרור מסגרת הזמן עשוי להיות שונה במקצת עבור מדינות אלה.

זה יגיע ישר מבית סמסונג, צוות תמיכה. אבל האנשים האלה הם לא תמיד הכי מעודכן, אז אל תיקח את התאריך כמובן מאליו עדיין. בכל מקרה, זה נראה כאילו אתה יהיה מסוגל לשחק עם עוצב מחדש אחד UI בקרוב מאוד אכן – זה, אם אתה נדנדה אחת של החברה ספינות הדגל מהשנה הזאת.

אם יש לך אחד מן 2017, לא לדאוג עבור סמסונג היא כנראה הולכת להביא אחד את ממשק המשתמש של S8, S8+, Note8 מדי – למרות פרסום זה יכול לבוא בצורה משמעותית מאוחר יותר מאשר חודש ינואר 2019, כאשר הדגמים החדשים ביותר הן בשל לקבל את עדכון סופי.

המקור (בגרמנית)

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.