אמזון מסכים למכור Apple iphone ו iPads בדיוק בזמן לעונת החגים

אמזון מסכים למכור Apple iphone ו iPads בדיוק בזמן לעונת החגים

אפל, אמזון עשו עבור אמזון למכור מוצרי אפל על מספר השווקים שלה ברחבי העולם. עסקה זו מאפשרת אמזון למכור את האייפד האחרון Pro, ה-iPhone XR, iPhone XS, אפל שעונים סדרה 4, ו-Apple של ההרכב של פעימות אוזניות – בדיוק בזמן עבור עונת הקניות ואילך. למען הפרוטוקול, אפל MacBooks תמיד היו זמינים ממשווק.

אמזון פעם הפסיקו למכור Apple TV מוצרי מאז הם התחרו ישירות עם אמזון אש טלוויזיה מוצרים. היום אמזון מוכרת את Apple TV ללא בעיות. התפוח HomePod, עם זאת, זה לא חלק מהעסקה. ובצדק, שכן הוא משלים עם אמזון כל הד העוזרת החכמה המערכת האקולוגית.

CNET מדווח כי אפל משווקים מורשים יהיו בעיקר גרב קמעונאי ולא שאושרו על-ידי המוכרים לא יוכלו לשלוח מוצרי אפל, אמזון מחסנים אחרי ה-1 בדצמבר כחלק מהעסקה. כל המאוחסנת אפל המלאי הקשורים עם אי-אפל מורשים המוכרים העבר ינואר 4, יוחזרו – אפל לא לשחק.


Apple iPhone XS ו-iPhone XS מקס

העסקה יגרום מוצרי אפל נגיש יותר ללקוחות במהלך החג קניות העונה, אולי בעקיפין להקל על צילומים של אנשים באפל הפיזי של מקומות חנות במהלך העונה. שלא לדבר על עסקה צריך להגביר את המכירות, כמו גם – את – iPhone XR בהחלט צריך את זה.

במקרה של אחרים שאינם אותנו שווקים: צרפת, גרמניה, הודו, איטליה, יפן, ספרד, בריטניה הולכים לראות תפוחים חם המוצרים שלהם אמזון אתרים יחד עם בנו.

אתה הולך להיות רכישת חדש מוצר של אפל בעונת החגים? האם עושים את זה זמין על אמזון עושה את זה קל יותר כדי להספיק הקניות שלך?

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.