גוגל פיקסל 3 סקירת XL

גוגל פיקסל 3 סקירת XL

מבוא

פיקסל 3 XL הוא Google האחרון של דגל הטלפון החכם. הוא מבטיח להביא את כל מה שיש לנו לצפות עם פיקסל המותג, כולל בנייה נקייה של אנדרואיד, ביצועים מהירים, מצלמה באיכות וכמה מגניב תוכנה טריקים זה רק גוגל יכול לבוא עם.

Google Pixel 3 XL review

השנה השיגור היה שקוע במחלוקת. בעוד פיקסל מכשירים לא זרים מחלוקת, פיקסל 3 XL יש ההוגן אפילו לפני שהמכשיר הושק. הרבה מזה קשור העיצוב של הטלפון, אשר, אמנם, לא של גוגל העבודה הכי טובה.

גוגל פיקסל 3 XL מפרט:

  • עיצוב: מסגרת אלומיניום, זכוכית גורילה 5 מלפנים ומאחור, IP68-דירוג
  • תצוגה: 6.3 אינץ', 2960×1440, 18.5:9, OLED, HDR-10
  • ערכת שבבים: Qualcomm Snapdragon 845, אוקטה-ליבה (4×2.5 ג ' יגה הרץ Kryo 385 זהב & 4×1.6 ג ' יגה-הרץ Kryo 385 כסף) CPU, Adreno 630 GPU, פיקסל חזותי הליבה, טיטאן מ מודול אבטחה
  • זיכרון: 4GB LPDDR4x RAM, 64/אחסון 128GB
  • קישוריות: 4G-LTE, dual-band Wi-Fi 802.11 ac, Bluetooth 5.0, GPS/GLONASS/גלילאו/ביידו, NFC, USB-C 3.1 Gen 1
  • מצלמה אחורית: 12.2 מגה פיקסל f1.8 dual-pixel PDAF, OIS, פלאש LED כפול, 720p240/1080p120/4K30 וידאו
  • קדמי מצלמה: 8MP f1.8 טלה, 8MP f2.2 רחבות-זווית, 1080p30 וידאו
  • סוללה: 3430mAh, 18W מטען, צ ' י טעינה אלחוטית תמיכה
  • מערכת הפעלה: אנדרואיד 9 פאי
  • שונות: האחורי רכוב חיישן טביעות אצבע, בחזית מול רמקולי סטריאו, פעיל קצה לסחוט חיישנים

מלבד זאת, אנחנו לא רואים הרבה על מה להתלונן. על הנייר, ה-פיקסל 3 XL מגיע כמו המתאים דגל הטלפון החכם. יש כמה דברים שמטרידים אותנו, כגון 4GB זיכרון ואחסון אפשרויות מקס ב 128GB, אבל אנחנו נצטרך לחכות ולראות אם הנוכחים בעיות מאוחר יותר.

בסך הכל, למרות זאת, אנחנו מסתכלים קדימה כדי לצלול לתוך הטלפון הזה. פיקסל טלפונים הם תמיד מרגשים, כפי שהם הרבה יותר מפרטי החומרה, גוגל הוא גדול באמצעות תוכנת לעבוד בצורה חכמה יותר, לא קשה יותר. אבל, זה 2018, ואתה צריך גם טוב תוכנה וחומרה אם אתה צריך להתבלט. ובהתחשב במחיר Google תלונה על הדברים האלה, אנחנו מקווים פיקסל 3 XL מכות אותנו בשתי החזיתות.

בכל אופן, מספיק עם ההקדמות. זה הזמן לקחת את זה צעד אחד קדימה (מצטערת, היה עלינו).

Unboxing

פיקסל 3 XL האריזה מגיעה עם כל מה שדרוש, ועוד כמה דברים. מלבד הטלפון, אתה מקבל 18W המטען מהיר תומך USB אספקת כוח סטנדרטי. הכבל משתמש USB-C מחבר משני הצדדים, אז אולי צריך לקנות בנפרד כבל חיבור למחשב. למעשה, אנחנו ממליצים לך לעשות כך, כמו כבל של Google מספק רק USB 2.0, USB 3.0 כבלים יאפשר לך לקבל הגבוהה ביותר, העברת קבצים במהירויות שהטלפון הוא מסוגל.

Google Pixel 3 XL review

מלבד אלה, הטלפון מגיע גם עם זוג USB-C, אוזניות, גוגל גם זורק USB, 3.5 מ " מ אודיו מתאם, בהתחשב בעובדה שאין לי אוזניות בטלפון. אתה גם מקבל USB-C ל-USB-מתאם, אשר הוא בעיקר נועד כדי לחבר טלפונים אחרים לתוך פיקסל כדי להעביר קבצים, אבל יכול גם לשמש מתאם OTG עבור אביזרים אחרים.

לבסוף, יש את Google ו – #teampixel מדבקות גם בחבילה, יחד עם הרגיל סט של מדריכים.

כתב ויתור: ייתכן שתבחין כי סקירה זו הוא קצר יותר מאשר הרגיל, לא כולל חלק הקניינית שלנו בדיקות. הסיבה לכך היא זה הוכן ונכתב רחוק מן המשרד שלנו, מעבדת הבדיקה. עדיין, אנחנו חושבים אנו ללכוד את המהות של הטלפון באותו המדויק, אינפורמטיבי ומפורט מצב זה הפך להיות סימן ההיכר שלנו. ליהנות טוב לקרוא את זה!

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.