Xiaomi Mi Band 3 סקירה

Xiaomi Mi Band 3 סקירה

מבוא

Xiaomi חגג את יום הולדת ה -8 עם כניסתה של Mi 8 הדגל, MIUI 10, ה-Mi Band 3 לביש. כמו טלפון חכם חובבי שמחנו לראות טלפון חדש עם Snapdragon 845 ומה לא, אבל הלהקה המשיך גם לנו מזמזם כמה ימים אחרי.

כנראה הגאדג ' ט היה להכות את השוק המקומי, כי כאשר היינו ב-Mi Store בשנחאי שבועיים מאוחר יותר, הפקיד למרבה הצער הסביר כי כל Mi Band 3 מכשירים נמכרו.

בסופו של דבר, המכשיר הצליח להגיע למשרד שלנו, אז הנה הרשמים.

Unboxing

את חבילה הקמעונאי הוא קופסא לבנה פשוטה עם כיסוי שקוף עם הפתעות בפנים – רך רצועה, Mi Band 3 עצמו קטן פלאג USB לטעינה. למרבה המזל, אם אתה בעלים של Mi Band 2, אתה יכול להשתמש את מטען לסירוגין – למרות Mi בנד 3 הוא בקושי מכשיר תכופים הדורשים טעינה.

עיצוב

לפרוק את זה, אתה שם לב למסך גדול יותר – OLED גדל מ-0.42” ל 0.78”. החזית מעוגלת טובה יותר על אסתטיקה ולא שום דבר אחר, כי לא כל דבר הוא רגיש למגע, רק מלבן קטן במרכז.

המכשיר הצליח לגדול בגודל, אבל את הרצועה יש את אותה טביעת הרגל, אז בזמן שאתה יכול לא לשים את Mi Band 2, ביעילות יש את אותו גודל המכשיר על פרק כף היד שלך.

משאבי אנוש חיישן התפתח וכעת הוא מהיר יותר ומדויק יותר, על פי Xiaomi. יש גם מד תאוצה זה משמש לספור את הצעדים שלך. אם אתה הסוג של אדם שמסתובב עם כל מיני סוגים של מוצרי אלקטרוניקה על הגוף שלך, לא להסתמך על ה-Mi Band 3, שכן מטרתה היא לשימוש יומיומי, לא עוזר לך להתכונן Skyrunning אליפות העולם.

בסך הכל Xiaomi בעקבות האמרה “אם זה לא מקולקל, אל תתקן את זה”. זה היה עובד בסדר גמור ושום דבר מרכזי בא. רק שיפורים קלים.

מסך

המסך הוא השינוי הגדול ביותר על Mi Band 3. עכשיו אתה יכול לסחוב למעלה, למטה, שמאלה, ימינה על דרך לוחות – מד צעדים, מרחק, שרפת קלוריות, קיבולת סוללה, תחזית מזג אוויר, פעילות גופנית הקלטה.

זה לוקח יום או יומיים כדי ללמוד כיצד הכפתור עובד – ברז אחד אתה מקבל את מסך הבית עם שעון, הקשה ארוכה מפעיל את האפשרות שנבחרה.

אנחנו צריכים לתת את זה Xiaomi עושה את כפתור ה-Mi Band 3 מעוקל במקצת – הוא פחות פולשני העין, לעומת קודמו.

תכונות

מאז נגענו על דברים שונים שאתה יכול לעשות עם הלהקה, בואו ניכנס לפרטים. את הדופק ניתן למדוד במרווחי זמן קבועים, כך שאתה יכול לעקוב אחר זה, במהלך כל היום. זה מדהים, לא רק על ידי הסתכלות איך הדופק שלך משתנה במהלך פעילויות שונות, אבל איזה מצבים לקבל את הדם שלך רותח, אז אתה יכול להפסיק להיות מעורב בהם.

פדומטר אלגוריתם מדויק יותר כאשר השתתפות בספורט. יש בזמן אמת, מרחק, זמן, ועוד ערכים קשורים פופ על המסך הזעיר. הודות 5ATM ו-IP67 דירוג אתה יכול לשחות, מחזור בלי לדאוג מים או זיעה.

יש אפשרות למדוד את המשקל שלך, אבל זה עובד טוב יותר עם מי קנה מידה, אחרת אתה צריך לעקוב אחר קלט את כל מדידה ידנית, וזה הורג את כל האווירה של קישוריות חכמים.

Overall view
Heart rate during the day
Profile menu
Mi Band 3 Menu


בסך הכל להציג • קצב הלב נתונים • פרופיל תפריט • Mi Band 3 תפריט

שינה לפקח על זה משהו, כי הצוות שלנו הוא מקלל לתוך. את חידשה מי מתאים app עוקב אחר שינה את לוח הזמנים REM, ומסביר את זה עם נאות חזותיים. ברגע שיש לך מספיק ימים במעקב, אתה תקבל הצעות מתי הוא הזמן הטוב ביותר להכניס את עצמך למיטה.

Last sleep cycle
Sleep cycles per day
More sleep data
There's even a share option


אתמול מחזור שינה • מחזורי שינה ביום • לישון עוד נתונים • יש אפילו האפשרות לשתף

הנה קצת דעה אישית – מאז אני עובד עם טלפונים חכמים במהלך היום, אני משאיר את פיקסל 2 XL מחדר השינה במהלך הלילה. את כל כך מסתמך על ספר ישן שעון מעורר, אבל אני קם מוקדם יותר מאשר אותה, אז יש לי Mi Band 3 להעיר אותי עם עדינה באז (אשר מרגיש גם עדין וגם באז אם אתה לתוך שינה עמוקה, אבל עדיין עושה את העבודה).

Idle Alert
Incoming Call Alert
Lift wrist to view info
Display Settings


סרק התראה • התראת שיחה נכנסת • להרים את היד כדי להציג מידע • הגדרות התצוגה

כמו כל חכם פריטי לבוש, Mi Band 3 גם קורא הודעות ואני מודיע לך על שיחות. אם אתה מכבה אותו, אתה עשוי לקבל קצת יותר המיץ של הסוללה, מאז לרטוט פחות לעתים קרובות.

חיי סוללה

Xiaomi עשיתם עבודה נפלאה עם ה-Mi Band 2 את חיי הסוללה. עם ביצוע Mi Band 3 קצת יותר גדול, היכולת גם גדל ל-110 mAh. כמובן מסך המגע דורש מעט יותר כוח, אבל זה יהיה בקלות לעבור מעל שבועיים ללא צורך לחבר את זה.

פסק הדין

Xiaomi Mi Band 3 הוא עשה למעקב אחר היסודות בחיי היום-יום שלכם, בזמן מקבל בדרך שלך מעט ככל האפשר. זה אור, לא מתבלט, מסוגנן עם סוללה נהדרת, חיי אז זה עושה את העבודה בצורה מושלמת.

כפי שציינתי, אתה לא צריך לצפות $29 המכשיר כדי להיות הטוב ביותר. סיוע בהכנת מרתון ניו יורק. אבל בשביל מונה צעדים, קצב פעימות הלב שלו, צג שינה tracker עטוף לתוך קומפקטי 20 גר ' קליפה זה טוב כמו שאתה יכול לצפות.

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.