החדש של סמסונג פטנט מראה כפול מתקפל תצוגת עיצוב

החדש של סמסונג פטנט מראה כפול מתקפל תצוגת עיצוב

זה נראה כאילו אנחנו מדברים מתקפל מציג לנצח עכשיו. זה לא צירוף מקרים, גם מאז מסתכלת על סעיף חדשות, אנו יכולים לאתר את מקור הקדום מזכיר את עתידני טק 2014 – מילניום לפני טק תנאי. ובכן, גמיש מציג הם סוף סוף כאן ואני הולך להתחיל להופיע על הצרכן התקנים ב-2019.

איך אנחנו יודעים על בטוח הפעם סביב? ובכן, סמסונג כבר התגרו אב טיפוס בבית השנתי שלה למפתחים הישיבות (SDC 2018). יצרנים אחרים הצהירו רשמית תוכניות להעברת גמיש טלפונים מדי. בנוסף, גוגל כבר עובדים כדי להתאים את ממשק המשתמש החדש גורמי צורה. אז, זה קורה!

באופן טבעי, מתקפל לוחות לפתוח עצומה חדשה אפשרויות העיצוב, מעבר להחיות כמה נכון ואמיתי מושגים ישנים, כמו צדפה. סמסונג כבר עסוק במשך די הרבה זמן פטנטים עיצובים שונים. אחד כזה מאוד מעניין הקונספט, ביקשו כל הדרך בחזרה ביוני 2016, פורסם היום לארה " ב. משרד פטנטים (פטנטים) של מסד הנתונים.

במבט ראשון זה נראה כמעט מגוחך. כאילו מישהו לקח שלושה מכשירים ופשוט צילם אותם יחד. מנתח את הסקיצות קרוב יותר, עם זאת, למעשה מגלה לא מעט פוטנציאל העיצוב.

לפי המיקום של המצלמה מודול ואת סוג-C נמל, נראה כי העיצוב הוא מיועד המכשיר. אבל מאז מתקפל מציג בהחלט לטשטש את הגבול בין הקטגוריות אפילו יותר, אנחנו ננסח את זה כך – את מצב ברירת המחדל המכשיר הזה נראה לי לא פחות גדול להציג על שני הצדדים, עם יותר מרכזי חלק, ככל הנראה מחזיק את ערכת השבבים, האלקטרוניקה הראשי וסביר להניח גדול הסיני של הסוללה.

זה אומר אוריינטציה אגנוסטי מכשיר זה אתה אמור להיות מסוגל להחזיק ביד אחת. אם סמסונג משלבת את זה עם קצת מוסתר האוזנייה עיצוב ואולי אפילו עוד כמה חידושים, כמו אינסוף-O panel, כפי שמתואר שלה אחרונים תצוגת עיצוב תוכניות, זה יכול לגרום שמיש לחלוטין את המכשיר, עם אחד או אפילו שתי מצלמות הזה התמוטט המדינה.

Fully folded
Fully folded
Fully folded


מלא מקופל

המצלמה הראשית מודול, עם זאת, מופיע רק להיות נגיש לאחר לפחות אחד להתפתח. זה מעמיד את משולש חתיכה מכשיר מוזר שלב, אבל האם להכפיל את מסך הנדל " ן מצד אחד, בעודו עוזב את כל תפקודי התצוגה על הגב.

את הפאנל האחורי יכול לשמש בקלות על לקחת selfies עם המצלמה הראשית. אם כבר מדברים, יש את המצלמה הראשית על מודול שלם נפרד לוח יכול, באופן פוטנציאלי בחינם מרחב נקי מיקום אילוצים, אשר יכול לאפשר גדול יותר, חיישנים טובים יותר להשתלב.

Half unfolded
Half unfolded
Half unfolded
Half unfolded
Half unfolded
Half unfolded


חצי פרש

שלה "הסופי", באופן מלא פרש טופס המכשיר נראה כאילו זה יכול בקלות לשים את רוב המודרני טבליות בושה במונחים של נדל " ן מסך. כמובן, קשה לשפוט את גודל או יחס מן הציורים האלה, אבל בהתחשב מגמות האחרונים, אנחנו יכולים רק להניח כי רוב היצרנים לא לחזור מן אופנתי נוסף-גבוה מציג ותוספת גלילה אנכי מקום שהם מספקים.

כמובן, אחרי שאמרתי את כל זה, זה הזמן לקחת צעד אחורה לתוך המציאות ולחזר מחדש כי סמסונג ושאר היצרנים הגדולים באופן קבוע פטנט מספר גדול של עיצובים, ללא כל ערובה לכך שהם יהיו למעשה לייצר אותם. אם אתם מחפשים קצת יותר מוחשי לטווח קצר ההתפתחויות מתקפל להציג שדה, סמסונג כבר דלפו כמה חתיכות על העתיד של אינפיניטי להגמיש תצוגה.

לפי הנוכחית שמועות, הטכנולוגיה צפויה הופעת הבכורה על מכשיר בפברואר או מרץ 2019. בפברואר צריך לראות את החשיפה של שלישיית החדש Galaxy S10 ספינות הדגל. הראשון מתקפל להציג מודל לא יהיה אחד משלושת אלה, אבל יכול להצטרף אליהם על הבמה. מצד שני, כמה בתעשייה מאמינים כי יהיו עוד הדגמה ב MWC בחודש פברואר לפני הגמר חושף במרץ.

את מתקפלים הטלפון בנוי כמו צדפה עם 4.58” הצג החיצוני ואת לוח בגודל 7.3” הצג מבפנים. הוא צפוי לעלות $1,770 (KRW 2 מיליון מולדתו), סביר להניח תכונה 5G תמיכה. זה כרגע על כמה שאנחנו יודעים.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.