משתמשי אייפון כמה מקבלים את מזהה אפל חשבונות נעול

משתמשי אייפון כמה מקבלים את מזהה אפל חשבונות נעול

מוזר התרחשות זוהה על ידי מספר גדל והולך של משתמשי אייפון – Apple ID חשבונות נאטמים.

זה בדרך כלל יקרה אם מישהו ינסה לגשת זיהוי על-ידי הזנת סיסמה שגויה פעמים רבות מדי, אבל זה לא המקרה כאן. זה עדיין לא ברור מה שגרם אפל של מערכות נעילה חשבונות של אנשים, אבל אם זה קורה לך, את החברה יחייבו אותך כדי לאפס את הסיסמה שלך. זה נוח, זה בטוח, אבל למרבה המזל לא להיות לצמיתות נעול מחוץ לחשבון שלך.

אתה מיד יודע אם אתה מושפע כי iOS יציג בפניך התראה בהגדרות זה אומר תפוח הגדרות זיהוי חייב להיות מעודכן. אתה גם מאבד גישה iMessage, iCloud, אפל מוסיקה אם לא לאמת את הזהות שלך.

בדרך כלל כאשר אתה רואה את המסך הזה ב 'הגדרות' אתה רק צריך להזין מחדש את הסיסמה שלך, אבל במקרה זה החשבון שלך עשוי להיות קפוא, אז תצטרך לאפס את הסיסמה במקום.

זה אפשרי, כי זה הוא תוצאה של ניסיונות על ידי מי יודע מה חסר מצפון קבוצה של אנשים להשתמש בכוח-הזרוע האק רבים תעודות זהות של אפל באותו הזמן, אבל זה רק ספקולציות החברה לא פרסמה שום הודעה רשמית בעניין. זה גם לגמרי מתקבל על הדעת כי זה פשוט מוזר באג של אפל מערכות.

כמה אנשים דיווחו על קבלת בקשות חוזרות להתחבר מאז הם הקימו בית חדש מכשיר iOS, זה כשלעצמו יכול להיות גורם Apple ID מנעולים אם שרתי החברה לפרש את זה בטעות.

זה בלתי אפשרי לדעת בדיוק כמה אנשים כיום מושפעים על ידי מצב זה, אך יש הרבה דיווחים על מדיה חברתית, אז זה לא מקרה של אדם מאוד בודד. בתקווה אפל תבחר להגיב בשלב מסוים – אנחנו נודיע לך אם כן.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.