מוטורולה ביקורת אחת

מוטורולה ביקורת אחת

מבוא

מוטורולה היא בבירור לא זר ניסויים וחשבון נפש. אנחנו לא באמת יכולים להאשים את המותג האגדי על זה, בהתחשב הפיננסי בצורה מביכה, מספר העיסוק, עסקים וניהול שינויים יחסית שלה להיסטוריה.

Motorola One review

האחרונה גל של Lenovo ניהוליות החלטות מוטו ניסויים עם ספק מודרני יותר, ברור אפל בהשראה תראה, להשלים עם אנכי המצלמה בהסכם רחב מאוד, כמובן-כדי-להיות-קיטוב תצוגה מעולה. זה, ובכן, שונים… בואו נלך עם שונה.

מוטורולה אחד המפרט

  • גוף: פלסטיק בחזרה ומסגרת; 149.9 72.2 x x 8 מ " מ, 162g; זהב, שחור, לבן אפשרויות צבע; התזה עמיד; קורנינג גורילה זכוכית קדמית
  • תצוגה: 5.9" LTPS LCD IPS HD+ 720x1520px רזולוציית תצוגה (19:9 aspect ratio), 287ppi צפיפות פיקסלים.
  • מצלמה אחורית: ראשי 13MP, צמצם f/2.0, 1.12 אום; שלב זיהוי פוקוס אוטומטי. משנית 2MP, f/2.4 צמצם, 1.75 אום, עומק חיישן בלבד, פלאש LED. 4Kp/הקלטת וידאו 30fps.
  • קדמי מצלמה: 8MP, צמצם f/2.2, 1.12 אממ, מיקוד קבוע, 1080p/30fps הקלטת וידאו, פלאש LED.
  • מערכת הפעלה/תוכנה: Android 8.1 אוראו
  • ערכת שבבים: Qualcomm MSM8953 Snapdragon 625 (14 ננומטר): octa-core CPU (2.0 GHz Cortex-A53), Adreno 506 GPU.
  • זיכרון: 4GB של RAM, אחסון של 64; ייעודי חריץ microSD להרחבה.
  • סוללה: 3,000 mAh Li-Po (אטום); 15W טעינה.
  • קישוריות: רווק/ה-SIM כפול; LTE Cat. 6 (300Mbps הורדה/50Mbps טען); סוג-C USB2.0. נמל; Wi-Fi a/b/g/n; GPS, GLONASS, BDS, גלילאו; NFC; Bluetooth 5.0; רדיו FM.
  • שונות: האחורי רכוב קורא טביעות אצבע; יחיד רמקול בתחתית; 3.5 מ "מ ג' ק.

שמות, כמובן, היא מסורתית Lenovo שטח של ניסויים. אנחנו יכולים להגיד אנחנו במיוחד מעריכים את הכיוון שזה הולך לכיוון הזה זמן מאז היום אנחנו מסתכלים על מוטורולה אחד. לא Moto באופק. במצב הנוכחי של ההרכב, הוא ממוקם ממש מתחת מוטורולה כוח אחד – מובהק גדול יותר. המכשיר כמעט בכל היבט, כולל מודרנית יותר שבבים, גדול תצוגת ענק של 5,000 mAh.

על זה נאמר, Lenovo לא התייאשה ההיסטורית שלה שלוש קומות המכשיר המשפחה בהרכב. למרות שזה אולי לא נראה כך על פני השטח, יש את מוטורולה P30 – בעצם יותר צבעוני ומהנה גרסה של מוטורולה כוח אחד (P30 הערה), עם חתך קיבולת סוללה למטה 3,000 mAh. ככל הנראה, את P30 מדלגת על שם חלופי עבור שווקים מסוימים להיות יותר לזיהוי בקלות.

זה צריך להיות כל הסבר אחד צריך להבין למה את יפה להפליא בשם Motorola אחד, אנחנו מסתכלים היום גם בשם P30 לשחק בחלק מהשווקים וכן הוא פתגמי ננס את הטריו של P30 התקנים. כראוי מבולבל עדיין? ובכן, את הרעיון של זה הוא פשוט למדי: Lenovo חדש שלישיית אופנתי, 2018-מיועד מוטורולה טלפונים של מוטורולה אחד (P30 לשחק) הוא הזול ביותר בחבורה.

Motorola One in official photos - Motorola One review
Motorola One in official photos - Motorola One review
Motorola One in official photos - Motorola One review
Motorola One in official photos - Motorola One review
Motorola One in official photos - Motorola One review


מוטורולה אחד באופן רשמי תמונות

רק בגלל שמשהו הוא זול, לא אומר שזה בהכרח רע או חסר ערך, עם זאת. המתפוצץ 2018 תקציב זירת הוכיח את הצהרות כאלה באופן שגוי שוב ושוב. על זה נאמר, אין לפטר את מוטורולה אור אחד-בלב. רבים של האהוב מוטו סיכות עדיין חי וקיים, כמו התעקשות על נקי ונמרץ אנדרואיד ניסיון. אנחנו נהיה בטוח כדי לעבור את כל הדברים החיוביים וגם השליליים פירוט בדפים הבאים.

Unboxing

מתחיל עם חבילה הקמעונאי, כרגיל, זה מושלם המחשה של למה מוטורולה אחד לא צריך להישפט בחופזה. על פני השטח, זה באמת פשוט מאוד – פשוט צבעוני על שני חלקי הקופסה. התוכן לא באמת לרגש במבט ראשון או כבל USB וגם מטען קיר.

Motorola One review

אז, מה הסיפור הגדול? ובכן, בתור התחלה את הכבל המדובר יש סוג-C מחבר בקצה אחד. ולא, זה לא בית אריזה שגיאה, מוטורולה אחד יש טיפוס-C מחבר, כמו גם. USB 2.0 אחת, מהירות חכם, אבל עדיין. החלק החשוב הוא שגם אמר מטען הטלפון מדורג זריז טעינה של עד 15W. זה בהחלט מרוויח מוטורולה אחת כמה נקודות בונוס.

הו, החבויה בין עלונים בקופסא, שם הוא גם נחמד, עבה, נקי, רך פלסטיק מקרה עבור מוטורולה אחד, אז אתה יכול להתחיל להשתמש בו מיד. אתה רוצה לשים את זה מיד, גם כן. תוכל לראות מה אנחנו מתכוונים בעמוד הבא.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.