לכבוד 10 Lite הבחינו הראשון טלוויזיה מסחרי

לכבוד 10 Lite הבחינו הראשון טלוויזיה מסחרי

לכבוד 10 Lite מגיע בשבוע הבא ואנחנו יודעים די הרבה כל הפרטים. ראינו הראשון טיזרים, פורסם על ידי החברה על Weibo, כי הטלפון החדש יהיה בעל שיפוע בחזרה, והודות כבר משדרים פרסומת בטלויזיה, אנחנו יודעים איך הטלפון נראה כמו בחיים אמיתיים.

המצלמה מיקום ו-סורק טביעת אצבע דומה מה כבוד ליישם את 8X הסדרה, אבל עם קצוות מעוגלים של השפה לאחיזה טובה יותר. אתה יכול לראות את כבודי 10 לייט חסר כל כתביו על הגב – כבוד ולא שום AI המצלמה הכינוי. זה גורם לנו לתהות אם החברה הולכת על מראה נקי או שזה רק פרומו התקן יחידות הקמעונאיות יהיו כתבי על הלוח.

צבע מבחינת אנחנו רואים תוספת של כחול-לבן, צבע, חשף בפרומו טיזרים. יהיו גם “תשוקה אדומה” ו CPOP כוכב באומץ, אומר בסרטון כי “אין שיפוע אומר לא נוער”, מציע רגיל צבעים עבור זקנים. בעוד חברת Huawei כבר עלה על שיפוע ההייפ הרכבת, חברת הבת הכבוד הוא עדיין בפיגור עם רק שני המכשירים מגיעים עם צבעוני בחזרה את הכבוד 10 ו הודיע לאחרונה המחוון כבוד קסם 2.

את 6.21” המכשיר יהיה חשפה ב-21 בנובמבר בבייג ' ינג, סין, ואז אנחנו מצפים המסך כדי להרים האחרון נעלמים – תצורות זיכרון, תמחור וזמינות.

באמצעות (בסינית)

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.