לנו SenateTRACED ביל שואפת לסיים ללא הפסקה robocalls

לנו SenateTRACED ביל שואפת לסיים ללא הפסקה robocalls

המצב הנוכחי של robocalls בארה " ב התפוצצה מחוץ לכל פרופורציה. באופן אישי, אני מקבל לפחות שישה robocallers ביום. חלקם הקלטות, קצת שותקים המתקשרים לראות אם קו זה פעיל או מנותק, ואחרים באמת, באמת רוצה לעזור לי להפחית את דמיוני הלוואות לסטודנטים. לפעמים, אני יהיה לדחות שיחות טלפון אוטומטיות, ואז יהיה להתקשר בחזרה שלוש פעמים!

הצעת חוק חדשה גויס על ידי הסנאטור ג 'ון Thune של דרום דקוטה, סנטור אד מרקי של מסצ' וסטס. הצעת החוק נקראת לאתר (טלפון שיחות טלפון אוטומטיות התעללות פלילית אכיפה וגם הרתעה) מעשה ויהיה המטרה המוניים אלה Robocalling מבצעים ברחבי ארה " ב.

את לייחס מעשה מטרות שיחות טלפון אוטומטיות הונאות אחרות מכוונת הפרות של טלמרקטינג חוקי, כך שכאשר הרשויות לתפוס את העבריינים, הם יכולים להיות אחראים. – סן Thune

ועד כמה שאתה לחסום את המספר, אתה עדיין מקבל שיחות מכל המספרים החדשים! גוגל קורא ההקרנה היא תכונה נהדרת על פיקסל 3, ועכשיו על פיקסל 2 . כדי לזהות ולחסום דואר זבל המתקשרים, אבל זה לא פותר את הבעיה, זה רק עושה את זה יותר נסבל כל עוד מספר זיופים עדיין קל לעשות.


Google עוזר קורא מסך תכונה על פיקסל 3 XL

הצעת החוק תיתן הועדה את הסמכות קנס עד 10,000 דולר לכל שיחה את זה בכוונה הפרות טלמרקטינג חוקי. זה גם מאפשר את התקשורת לפעול עד שלוש שנים לאחר שיחות טלפון אוטומטיות לקח את המקום, הזמן הנוכחי החלון הוא 1 שנה. כמו כן, ידרשו ספקי שירות כדי ליצור שיחת אימות טכנולוגיות ( כדי לסנן לגיטימית שיחות מלהגיע המתקשרים מלכתחילה.

את לייחס לפעול בשלב זה הוא פשוט חשבון, זה לא הפך את החוק אך עד שיאושר. השחרור אומר כי 29% מכלל שיחות הטלפון robocalls בארה " ב מספר זה יכול לגדול ל-45% בשנה הבאה. צריכה הצעת החוק לעבור, אנחנו צריכים לראות פחות robocallers, אבל כמובן שזה יהיה בגלל חדשה המתקשר אימות למעשה לנטרל את עברייני מנסה למכור לך מערכת אבטחה בבית.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.