מדגם תמונות שצולמו עם ה-Google פיקסל 3 Lite הדליפה.

מדגם תמונות שצולמו עם ה-Google פיקסל 3 Lite הדליפה.

בשבוע שעבר, דליפת בא מרוסית הבלוג Rozetked מראה לנו תמונות של אמור Google מכשיר “Sargo” שכונה “גוגל פיקסל 3 לייט”. המכשיר המדובר נראה נמוך-סוף גרסה של פיקסל 2 עם גבוה יותר להציג ושקע האוזניות.

הדלפה חדשה מאותו רוסי הבלוג מראה לנו כמה דוגמאות שהיו לכאורה ירה באמצעות Google Sargo חומרה. הצילומים צולמו בבית ובחוץ. והדוגמאות נראה מבטיח. בטח, החומרה בשימוש סביר אב טיפוס ללא כל הסופית תכונות מצלמה ואני באטרף כי ייכללו המוצר הסופי.

התמונות באמת נראה מבטיח, במיוחד עם פירות על השולחן. שם אתה יכול לראות את כל הפרטים בתוך מה שנראה כמו תאורה חלשה חדר האוכל, התמונה הזו היא גם חשופה. השני יריות חיצונית נלקחו כבד מעונן, וזה קשה עבור מצלמות לחשוף.

היינו רוצים לראות יותר פרטים צללים חלקים של יריות בחוץ. לבסוף, התמונה של הכביש, עצים יש מסך רחב יחס גובה-רוחב, אשר יכול להיות שזה היה עדיין נלקח מתוך צילום 4K.
"פיקסל 3 לייט" המצלמה דגימות

הטלפון כנראה יש 12MP הראשי מצלמה 8MP מצלמה קדמית, בדיוק כמו גוגל פיקסל 3 ו-3 XL. כמובן, אנחנו תוהים אם זה אמור טווח בינוני טלפון ניקח את התמונות כמו Google פיקסל 3 duo. אני אשמח לראות קצת אור יום בהיר תמונות לפני ביצוע למסקנה כי מצלמה זו לירות כמו פיקסלים 3. את ההודעה המקורית קורא לך להשוות הראשון פיקסל 3 XL תמונה דגימות שהיו דלף, אבל בהתחשב באופן דרסטי תאורה שונים, אין טעם להשוואה.

בכל מקרה, זה יהיה מהדורה מיוחדת עבור גוגל מאחר שזה עדיין לא שוחרר אמצע-טווח פיקסל טלפון חכם לפני. הדו " ח גם טוען מכשיר זה מוכרים בין $400, $500. אנחנו נהיה לשים עין על עוד פיקסל חדשות.

מקור (מתורגם)

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.