סמסונג עובדת על שש-מצלמה טלפון חכם עם 5G גדולה 6.7 אינץ'

סמסונג עובדת על שש-מצלמה טלפון חכם עם 5G גדולה 6.7 אינץ'

היום, דו "ח חדש מגיע ה" וול סטריט ג ' ורנל מחוץ לסיאול, בטענה כי סמסונג עובדת על “סודי ביותר” מכשיר עם 6 מצלמות: שתיים מלפנים וארבע על החלק האחורי עם ההבטחה של “עשיר יותר תמונות, יותר מיוחד התפיסה”. זה נשמע כמו סמסונג רוצה ללכת אחרי Mate Huawei 20 Pro, אשר הושק עם שלוש מצלמות, יכול לירות עד 5x היברידית זום, צילומי מאקרו, עד 2.5 ס " מ כדי לסגור את המצלמה.

לכאורה, מכשיר Samsung נקרא “מעבר X”, אשר גם הוא אמר לי 5G קישוריות ו לבוא עם גדול 6.7 אינץ', גדול יותר 6.4 אינץ 'על ה – Galaxy Note9 ואת כביכול בא על הגלקסיה S10+, גם 6.4-ס" מ. על פי הדיווח, סמסונג יש “הציל” את תכונות המכשיר הזה כדי להבדיל את עצמו משאר מנחות.


לכאורה העיצוב של Galaxy S10 ו-S10+

באותו דו " ח נוסף חשף מידע על Samsung Galaxy S10, כמו גם. עבור אחד, שני Galaxy S10 המשפחה (שניים או שלושה דגמים) צפוי להגיע בחודש פברואר, אולי אמצע חודש האירוע, יחד עם מעבר אקס בהתחשב בעובדה MWC מתחיל ב-25 בפברואר, צריך מסגרת הזמן להיות אמיתי, סמסונג יכול להיות מסתכל אחרת ניו-יורק אירוע ההשקה.

את השני מעדן זה הגלקסיה S10 יכול להפוך טעינה אלחוטית כמו 20 חבר Pro. אנו מקווים משמעות הדבר היא כי סמסונג יהיה לשים אפילו יותר סוללות לתוך הקרובה Galaxy S10 duo. סוף סוף, סמסונג מתקפל טלפון חכם יכול להיקרא “Galaxy פלקס” או “סמסונג Flex”, וזה מעניין בהתחשב LG השתמשה בשם “להגמיש” את LG G Flex סדרה של טלפונים עם גמישות מציג. זו הייתה תקופה מעניינת עבור טלפונים חכמים.

האם סמסונג באמת צריך לבנות טלפון עם שש מצלמות? לא, אבל המגמה ככל הנראה הפך להיות “עוד כמה מצלמות אנחנו יכולים להשתלב בה?”, אז אנחנו תוהים כמה מצלמות לקחת את הטלפון מקבלי להתחיל להשתמש גדול יותר חיישנים במקום מספר קטן חיישנים. אם גדול יותר חיישנים אי פעם לעשות להמריא עם טלפונים חכמים.

מקור | דרך 1 | Via 2

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.