גוגל הדיגיטלית של רווחה האפליקציה כבר לא בטא

גוגל הדיגיטלית של רווחה האפליקציה כבר לא בטא

אחת המגמות חכם התוכנה השנה הוא היכולת לעקוב ולנהל את הזמן בילה בתוך אפליקציות או קביעת גבולות על הזמן-wasters, כמו מדיה חברתית. זה הוא אחד טוב יותר מגמות לבוא מ-2018 עם הרבה יצרני טלפונים מציע מבט אחר על זה. עם זאת, גוגל דיגיטלי רווחה האפליקציה כבר לא בטא.

אם אתה רוצה להשתמש הדיגיטלי רווחה האפליקציה ב-Google פיקסל 2 או פיקסל 3, אתה צריך להירשם בטא באמצעות חשבון Google שלך. זה כבר לא המקרה כמו אפליקציה רשמית ויציבה של בטא. עכשיו זה זמין כל Google פיקסל מכשירים וכל ההתקנים פועלים וניל בטעם אנדרואיד אחד OS.


מקור: חנות Play

למרבה הצער, האפליקציה אינה זמינה עבור שאינם של Google התקנים פועלים אנדרואיד פאי, אבל אולי בהמשך Google עשויה להציע תמיכה עבור אלה מותגים כמו OnePlus ו-חיוני, שמנהלים ליד מניות אנדרואיד עורות בטלפונים שלהם.

אם אתה רוצה להתקין את דיגיטליים רווחה לוח המחוונים שלך פיקסל או אנדרואיד חכם אחד, כל מה שאתה צריך לעשות הוא לחפש, להוריד אותו מחנות Play. לאחר התקנה, זה לא יהיה שלך מגירת אפליקציה – זה יהיה בתפריט ההגדרות.

מכאן, אתה יכול להציג כמה זמן אתה מבלה על אילו אפליקציות ולהגדיר מגבלות ותנאים כדי לשמור timewasters במהלך פי הפרודוקטיביות הוא זקוק.

באמצעות

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.