מטרו מכריז חינם Airpods עבור יום שישי השחור, הנחות על מכשירי iphone

מטרו מכריז חינם Airpods עבור יום שישי השחור, הנחות על מכשירי iphone

מטרו על ידי T-Mobile מציעה מבצעים עבור אלה שמחפשים כדי לעבור את ששולמו מראש MVNO. מתחילים ב-22 בנובמבר, אתה יכול להירשם מטרו Unlmited בחשבון כאשר אתה פורט את המספר שלך ולהביא או לרכוש אייפון, תקבלו בחינם זוג של אפל AirPods, אשר שווה $159.

אתה יכול לקנות iPhone 6S עבור $49, iPhone 6 Plus ב – $149, iPhone X ב-750 דולר, או iPhone 8 בתוספת $549. אתה יכול גם איכות חופשית AirPods אם תביא את האייפון שלו מטרו. החלק השני של העסקה הוא צריך “לעבור” מטרו אז אתה צריך לחבר את קו מכל ספק אחר.

דבר אחד שאתה צריך לדעת על AirPods העסקה היא שהיא דורשת דואר-הנחה. זה אומר שאתה צריך בעצם לרכוש את AirPods בחנות אתה צריך לשלוח כמה מסמכים כדי לקבל אישור לקבלת החזר כספי, יש להניח שזה נעשה על ידי שליחת לך ששולמו מראש כרטיס ויזה בדואר.

אתה יכול לבחור גם את $50 או $60 בודדים התוכנית כדי להעפיל חינם AirPods. 50 התוכנית מגיע עם 100GB של Google אחד כלול ו-5GB של נקודה חמה תוך 60 דולר, התכנית נותנת לך את אותה כמות של Google, אחסון אחד, 15GB של נקודה חמה, אמזון ראש הוא כלול.

את היום האחרון של עסקאות אלה היא נובמבר 26, אז אתה יכול ראש כדי מטרו חנות ולקחת את היתרון של הצעות אלה החל ביום חמישי, יום חג ההודיה.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.