אפל לחתוך iPhone XR מחיר ביפן, שחזור אייפון X ייצור

אפל לחתוך iPhone XR מחיר ביפן, שחזור אייפון X ייצור

אפל הודיעה על תוצאותיה הכספיות מוקדם יותר השנה, וזה חשף שטוח iPhone מכירות. יחד עם זאת, הנפיקה החברה מאוד שמרנית הדרכה לקראת החג מכירות.

במאמץ לעצור את השקופית, אפל מתכננת לחתוך את המחיר של ה-iPhone XR ביפן, על פי ה "וול סטריט ג' ורנל. ספקים במדינה האסייתית יקבלו סובסידיות כדי להגביר את המכירות מאז הלקוחות עדיין סוחב iPhone 8 ו-iPhone 8 בתוספת. מה יותר מעניין כי אפל מתכננת להשיק מחדש את הייצור של ה-iPhone X עבור שווקים ספציפיים.

מחיר חתכים מסוימים בשווקים הוא לא רגיל להתאמן, אפילו עבור חברה כמו אפל זה מכוון יותר גבוה מחירי השוק ולא נפח ענק. "לגבי החלק יפן היא שוק עצום עבור קופרטינו להיות מסוגל להמיר לקוחות מקומיים החדש שלה טלפונים חכמים יכול להיות מצביע משמעותי יותר בעיות.

בעוד שני 2017 טלפונים חכמים, הם גונבים את ההצגה, השלישי – iPhone X – הוא להיות הושק מחדש על חוויה שונה לגמרי סיבה. WSJ אמר אפל הוא עדיין לפגוש את המכסה של הורה OLED לוחות מאז ה-iPhone XS ו-iPhone XS מקס לא זזים מהר ככל שהחברה קיוותה, בשנה שעברה הדגל עשוי להיות התשובה להגיע מינימום הזמנה של לוחות.

החברה היא מאוד לא סביר כדי להביא את ה-iPhone X באתר האינטרנט שלה, אבל אולי לדחוף אותו קמעונאים וספקים, בדומה למה שעשתה עם ה-iPhone 6 לפני מספר שנים.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.