גוגל פיקסל 3 Lite דליפות שוב, ממש ליד פיקסל 3 הפעם

גוגל פיקסל 3 Lite דליפות שוב, ממש ליד פיקסל 3 הפעם

אמנם בעבר אמרתי את זה רק התמקדות high end של השוק עם הטלפונים החכמים שלה, Google עכשיו עובד על טווח בינוני פיקסל 3 גרסה. מכשיר זה, שם קוד Sargo, כבר דלף לפני שבוע בפעם הראשונה, ומאז ראינו גם כביכול המצלמה דגימות.

היום Sargo (אשר יקראו Google פיקסל 3 Lite) דליפות שוב, הפעם תוך רגע שבו זה ממש ליד פיקסל 3.

https://platform.twitter.com/widgets.js

אם הדמיון בין שני המכשירים הם מבלבלים לך, שים לב כי לייט דגם משמאל, פיקסל 3 בצד ימין. לייט של המסך הוא שולי גבוה יותר פיקסלים 3. יש לו 5.56" אלכסוני (לעומת 5.5"), יחס רוחב-גובה של 18.5:9, לא 18:9.

פיקסל 3 Lite הוא מופעל על ידי של קוואלקום Snapdragon 670 SoC, יש 4GB של זיכרון RAM, 32GB של אחסון (למרות שאני מקווה זה רק את סכום בסיס, ואתה תהיה מסוגל לקנות דגם עם 64GB מדי), 2,915 mAh. אגב, זה בדיוק אותו קיבולת סוללה כמו ה-פיקסל 3.

לייט הוא גם צפוי להעסיק אותו 12 MP מצלמה אחורית כמו שלה במחיר גבוה יותר אחים, מה שאומר שזה יהיה באופן מיידי להפוך את שנות ה-ריינג ' ר עם הטוב ביותר הראשי סנאפר. בחזית תקבל יחיד 8 MP יחידה עבור selfies, זה יכול להיות "נורמלי" קאם לראות את פיקסל 3 ו – 3 XL. לא כפול selfie יורים כאן, למרות הכל.

ברור פיקסל 3 Lite צריך לרוץ אנדרואיד 9 פאי, אבל החדשות הרעות הן כי זה יכול רק להיות מוצעים ספציפי השווקים המתפתחים. בשיעור זה התחיל לדלוף, אנו מניחים הודעה רשמית לא יכול להיות רחוק מדי בעתיד. אה, ועוד דבר אחד: פיקסל 3 Lite יש אוזניות.

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.