חדש נרחב Realme U1 מפרט דליפת לא משאיר הרבה מקום לדמיון

חדש נרחב Realme U1 מפרט דליפת לא משאיר הרבה מקום לדמיון

Realme, מבחינה טכנית, ילד חדש בשכונה, תלוי כמה ערך את המקום שלה החליט מיתוג ויחסי ציבור שסף מ חברת Oppo. אחרי קצת שוק מהותי להתיז את Realme 1 הצליחו לגרום, סטארט-אפ מנסה לשמור על המומנטום הולך בכל מחיר. המכשיר האחרון במה שנראה כמו זרם קבוע של מהדורות יהיה Realme U1, כמו הראשון אושר על ידי מנכ " ל החברה. Madhav Sheth.

חומרה-חכם, אנחנו כבר יודעים את Realme U1 ספורט – dual מצלמה ההתקנה יהיה מבוסס סביב חזק למדי חדש MediaTek P70 ערכת השבבים. עכשיו חדש ויש להודות ולא מעורפל מקור חפרה מה שנראה שאר המפרט גיליון לעונה הקרובה בתקציב המכשיר.

הנ " ל מפרט מתאימים, נותן את הדליפה קצת יותר אמינות. מסתבר Realme U1 יהיה גדול למדי 6.3 אינץ ' IPS התצוגה, להשלים עם מיוחד, "U"-סגנון מעולה, כפי שניתן לראות בכל פרסום חומרים. Realme לא לקמץ על רזולוציה והגנה גם. את המפרט גיליון בבירור מזכיר FullHD+, ב-2340 x 1080 פיקסלים, זכוכית גורילה 3 לסיים.

את הליו P70 השבב יהיה משולב גם עם 3GB או 4GB של זיכרון RAM ו 32GB או 64GB של להרחבה על הלוח אחסון, בהתאמה. המצלמה ההתקנה כולל מצלמה 13MP, f/2.2 הראשי סנאפר ו-2MP, f/2.4 עומק חיישן על הגב. לחזית – 25MP, f/2.0 מצלמה. המסמך גם מציין את selfie חיישן Sony IMX576, אותו ברזולוציה גבוהה, קבוע-פוקוס מודול שנמצא על החלק הקדמי של כמה Xiaomi מכשירים, כמו מי לערבב 3 ו – Mi 8 לייט, כמו גם Oppo המקורי של F7 "selfie מומחה". זה משתלב היטב עם Realme נקי selfie ממוקד-זווית שיווק עבור U1.

ואחרון, אך לא פחות חשוב, הסוללה, להגדיר 3,500-mhA. לא עלוב. המסמך גם רשימת "מטען", הכניסה דורג על בסיסי 10W (5V/2A). אנחנו יכולים רק להניח שזה מתייחס מטען קיר כלול בקופסא. אפילו אז, Realme U1 סביר תכונה תמיכה רבה יותר בטעינה מהירויות בכל מקרה, בהתחשב בכך את התקציב שלה הטבע.

את U1 שיווק קמפיין היה מלא ויראלי נדנדה, כולל לחשוף אוהד פסטיבל אירוע השקה/השנתי הראשון Realme המסיבה כבר נקבע על נובמבר 28 בניו דלהי. יש אפילו סלפי תחרות אתה בטח יכול עדיין להצטרף עבור סיכוי לזכות Realme U1, ברגע שהוא מקבל הודיעה, אז Realme בבירור מנסה קשה כדי לקבל את המילה החוצה. אנחנו פשוט נצטרך לחכות ולראות איך זה לתרגם בפועל בשוק הצלחה.

Realme Gala on November 28
Some inspiration for the #ReadyForU photo contest


Realme חגיגי ב-28 בנובמבר • השראה עבור #ReadyForU תחרות צילום

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.