סמסונג מתקפל הטלפון יכול בסופו של דבר עולה על $2,500

סמסונג מתקפל הטלפון יכול בסופו של דבר עולה על $2,500

בואו להיות כנה, כולנו ידענו שזה יגיע. מתקפל המדיה טק, ללא ספק הגדול ביותר החכם המהפכה שנים סוף סוף להגיע בסופו של דבר למשתמש קיימא מצב השוק היה מחויב לדרוש פרמיה. במיוחד את החזרה הראשונה של המשיג, המותג אוהב של סמסונג. אפילו אז, $1925 – $2565 מעבר עיניים השקיה. הוא נלהב, בלשון המעטה.

https://platform.twitter.com/widgets.js


ברור כי ה-Samsung Galaxy F/מכבה או משנה את שמות קוריאני ענק נוחת על יהיה קונספט המכשיר, לא באמת התכוונתי לצרכן הכללי. כמו Edge הערה חזרה היום, כאשר מעוקלת היה עתידני המגמה. זה כנראה יותר מדי, מאז היו הרבה בעיות עם המכשיר הזה ואנחנו רק יכולים לדמיין מתקפל לוח מימושים יהיה סדר של magnitudes קשה יותר מושלם ולהפוך קיימא. אבל אנחנו סוטים מהנושא.

חזרה הזכיר דמויות. אלה הגיעו למדי מקור מהימן. עם זאת, קצת מידע נוסף מוצע. השאלה הגדולה ביותר במוח שלנו היא למה שני תגי מחיר כל-כך רחוקים. הדבר היחיד שקופץ לראש הוא לפחות כמה דגמים ואחסון שכבות. פוטנציאל גודל ההבדל, למרות עיצוב מתקפל יכול להפוך את הרעיון הזה על ראשו לגמרי. אפל הנוכחי של ההרכב יש ברמת כניסה 64GB iPhone XS ב $999 את מהשורה הראשונה XS מקס ב-500 דולר פרמיה, אז את השונות אינו מתקבל על הדעת.

אנחנו גם לא יכול שלא לתהות למה המצוטטת דמויות כל כך מדויקים. אנחנו מעזים אפילו לשקול את האפשרות כי אלה הם בפועל ייצור חלקים חישובי העלות ולא את מחירי השוק? אנחנו כנראה לא לקבל כל סוג של מידע נוסף לפני הראשון להגמיש תצוגה למעשה להכות את השוק, לפחות בחלק או צורה אשר אמר לקרות מתישהו ב – מרץ 2019. מקור מסוים לשחרר את מסגרת הזמן הזכיר גם מחיר של כ-1,770 (KRW 2 מיליון מולדתו), ואילו אחר המוביל דליפה יש גם כאמור – 2,000 ליש " ט הגזרה הקצה העליון המודל. בכל מקרה, לא משנה מאיזה מקור אתה מחליט לסמוך, אתה עדיין מסתכל להחריד מחיר יקר נקודות.

עוד מעניין הצד של כל גמיש לוח סיפור לשקול הוא כי סמסונג היא בהחלט לא לבד מתמשך כל מאמץ כדי להביא את הטכנולוגיה לצרכנים. לכל הפחות, שמענו כי שניהם Huawei ו – LG יש מעורבות כלשהי בעניין. מה יהיה התמחור להיות מחוץ למחנה סמסונג? האם טק אפילו יהיה אותו דבר? כל כך הרבה שאלות.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.