המסתורין טלפון תכונות משולש המצלמה במסך מפוצל, עשוי להיות vivo NEX S2

המסתורין טלפון תכונות משולש המצלמה במסך מפוצל, עשוי להיות vivo NEX S2

ה – vivo NEX S היה אחד הכי בולט טלפונים להשיק השנה, אבל ההמשך שלה עשוי להיות כבר סגור. . סרטון unboxing של “חידה חכם” מראה כמה עיצוב ייחודי אלמנטים חרושת השמועות מאמין שזה NEX S2.

הראשון נקרא “ירח הטבעת”, אשר מופיעה כדי להיות צבעוני RGB LED הטבעת סביב המצלמה. בזמן זה הרבה יותר מתקדם מאשר טיפוסי נורית החיווי, זה עדיין מחוויר בהשוואה התכונה השנייה.

מסך שני. זה נכון, NEX S2 יהיה הכפול מציג, בדומה נוביה X. למרבה הצער, החלק האחורי תצוגה לא demoed בסרטון אז אנחנו לא יכולים לשפוט עד כמה גדול זה. למרבה המזל, אתה יכול לראות את זה בבירור את הדליפה ואת זה הוא די גדול.

עבור התכונה השלישית, נחזור אל הירח הטבעת. זה למעשה מקיף משולש מצלמה, שבו אתה יכול להשתמש בו כדי לקחת selfies (באמצעות האחורי בתצוגה כעינית). כפי שהוצג היפותטי בסרטון הזה, לשלש את המצלמה תוכנית ההתקנה עלולה תכונה 3D הזמן של הטיסה חיישן. (כן, זה כנראה יותר מאשר היפותטי)

אין אזכור של מצלמה פופ-אפ ואנחנו לא חושב שיש אחד – את אחורי המסך עושה את זה מיותר. אין ספק שזו רק ההתחלה של טיזר לקמפיין, אז היכונו רשמי יותר מידע כמו גם את הדברים הרגילים דליפות.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.