פרויקט Fi רשמית rebrands ל-Google פי, סוף סוף תומך מכשירי iphone ואת רוב מכשירי אנדרואיד

פרויקט Fi רשמית rebrands ל-Google פי, סוף סוף תומך מכשירי iphone ואת רוב מכשירי אנדרואיד

"בטרם עת פורסם דו " ח מאתמול היה נכון: גוגל אכן מחדש את הפרויקט שלו Fi המוביל לתוך Google Fi. כדי לקדם לסמן את היציאה מן מצב בטא, זה גם הודיע כי הרשת סוף סוף תומך מכשירי iphone ואת רוב מכשירי אנדרואיד.

יש מציאה גדולה, עם זאת. בזמן שאתה יכול להביא את הטלפון שלך כדי פי, על מנת להפיק את מלוא הפונקציונליות של שירות אתה עדיין צריך להשתמש רק אחד מתוך כמה מכשירים אנדרואיד זה הספק המציע ישירות (או בעבר).

משמעות הדבר היא כי חכם רשת מעבר בין T-Mobile, Sprint, לנו סלולר ו-Wi-Fi לא עובד על אייפון או כל מכשיר אנדרואיד שפי לא מוכר. אתה גם לא מקבל Wi-Fi, שיחות, ונראה כי אם תביא את המכשיר שלך תהיה רק באמצעות T-Mobile של הרשת. אז הקפד לבדוק כיסוי באזור שלך לפני שתבצע את הקפיצה כדי Fi.

טלפון אנדרואיד שלך צריך להיות על נוגט או מאוחר יותר, כאשר מכשירי iphone צריך להיות על iOS 11 או מאוחר יותר. אם אתה עושה את הקפיצה כדי Fi עם הטלפון הנוכחי שלך, מתמשך פרומו מציעה לך 200 דולר של שירות אשראי (אם פורט-את המספר), אבל רק אם אתה נרשם היום.

לעשות את זה וגם לרכוש טלפון מ-Fi, ואתה תקבל נסיעות כרטיס מתנה בדיוק באותו הסכום שהוצאת על הטלפון. תוכל להשתמש ב-דלתא, מערב, Airbnb, Hotels.com. זה די מדהים העסקה, אבל זה יפוג ב-11:59 PM PT היום.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.