אפל downplays בשבוע האחרון דיווחים של ה-iPhone XR הייצור של חתכים

אפל downplays בשבוע האחרון דיווחים של ה-iPhone XR הייצור של חתכים

בראיון עם CNET, גרג Joswiak — סגן נשיא אפל שיווק מוצרי הערה על המכירות השוטפות של האחרון ברמת כניסה iPhone מציע מבית Apple. המנוסחת בזהירות, הוא אמר כי ה-iPhone XR “היה הפופולרי ביותר שלנו-iPhone בכל יום מאז היום זה הפך להיות זמין.”

זה מגיע רק שבוע לאחר ה "וול סטריט ג' ורנל דיווח עוד חתך ב-iPhone XR ייצור ועוד כמה דיווחים (1,2,3) של הידלדלות ביקוש iPhone הגורם החברה ייצור נמוך.


Apple iPhone XR

גם החודש, אפל החליטה לא לשתף מספר מסוים של יחידות שנמכרו עבור מכשירי iphone, מחשבי Mac, אייפדים. במקום זאת, זה רק מניות הכנסות מעכשיו, מה שהופך את זה קשה יותר לראות בדיוק כמה אייפונים נמכרים. אפל קומת כניסה iPhone – iPhone XR – הוא לא טובים כפי שצפינו, זה גם נושא הגבוהה ביותר, הכניסה המחיר של כל iPhone. אפל מקווה כי זוחל מעלה את המחיר שנה אחרי שנה יהיה לפצות על יציבות ירידה iPhones מכירות.

את ה-iPhone XS ו – XS מקס לא עושה כל כך חם, גם בהתחשב אפל, אמר XR הוא iPhone הפופולרי ביותר מאז יצאו את הציטוט לעיל. עם זאת, עם ה-iPhone XS של מקס מחיר התחלתי של $1,100, הוסיף הכנסות עדיף על פחות יחידות שנמכרו. אם לא, נצטרך להסתכל קדימה דרך חדשה עבור אפל לדווח iPhone מכירות.

החכם דרישה משתנה, אפל צריכה להשתנות בהתאם. בסופו של יום, השורה התחתונה היא מה שחשוב: הכנסות. הדברים הוא, אפל לא יכולה להמשיך לדחוף את המחירים לנצח ואני מצפה לאנשים לקנות יותר יקר דברים – או שזה?

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.