אפל שעונים סדרה 4 להחזיר התקופה הוארכה ל-45 ימים. בשל תכונה א

אפל שעונים סדרה 4 להחזיר התקופה הוארכה ל-45 ימים. בשל תכונה א

מסמך פנימי ממוען כל חנות אפל עובדים, אפל משווקים מורשים שהושג על ידי MacRumors. המסמך מתאר חדשה 45-יום לחזור לתקופה של אפל שעונים סדרה 4 בשל אק " ג (אלקטרוקרדיוגרם) חיישן מוטבע לתוך השעון של הגוף.

כנראה עקב רפואי הטבע של א. ק. ג, אפל להוסיף את תוספת הזמן של החודש רגילה 14 יום להחזיר את מדיניות עבור רוב המוצרים של אפל. אתה צריך לבקש החזר העבר את הראשון ארבעה עשר ימים, אתה צריך ליצור קשר עם אפל ישירות על ידי טלפון, דואר אלקטרוני או צ ' אט באינטרנט. אם אתה לוקח את השעון סדרה 4 חזרה חנות של אפל, אתה תהיה מכונה ליצור קשר עם התמיכה של אפל.


אפל שעונים סדרה 4

ארה " ב היא המדינה הראשונה כדי לאפשר א את אפל שעונים 4 בשל יותר מסובך תקנות עם הכלי. על פי המסמך, א app ו-א. ק. ג הודעות יהיה זמין ב 5.1.2 לצפות עדכון מערכת ההפעלה.

גם לפי MacRumors "ח, המסמך לא המדינה למה כל תמורה תקופת הארכה צריך להיות מוצע במקום הראשון. השערה מובילה מאמין זה עשוי להיות פשוט תוספת זמן עבור הלקוחות כדי לבדוק את א. ק. ג אפל מזהירה כי א “לא צריך לשמש כדי לפקח או לעקוב אחר מצב המחלה או שינוי תרופות מבלי לשאול תחילה את הרופא”.

לקוחות אשר מתכוונים להשתמש א הרפואית הפניה צריך להתייעץ עם הרופא שלהם לפני להסתמך. אולי את הזמן הנוסף הוא פשוט עבור לקוחות כדי להיות מסוגל לקבוע תור לרופא כדי לוודא אם השעון של יכולת שנחשב ראוי עבור הפרט של המצב הרפואי.

א יכול לקחת מדידה של 30 שניות כדי לזהות כל סדירות קצב הלב שלך. א המובנים של אפל שעונים משתמש קריסטל קשר על הגב של השעון גוף אחד על הכתר הדיגיטלי לקחת מדידה זה הוא כלי נהדר עבור אלה החיים עם או רגישים “פרפור פרוזדורים”.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.