הבא Moto X להביא 16MP OIS מצלמה

הבא Moto X להביא 16MP OIS מצלמה

במהלך השנים הדגל של מוטורולה Moto X הוכיח להיות פופולרי למדי, גם אם לא תמיד טוב מאוד מוכר. שני המכשירים, הנושאת את השם כבר הוכיחו שווה שלהם ואת חרושת השמועות כבר מזמזם עם רמזים של שליש אחד יפה בדרך. לפני כמה ימים, יש לכאורה המפרט את המכשיר הופיע והיום מקור אחר טוען כי יש יותר מידע על המצלמה של הטלפון החכם.

את הטלפון של 16MP. חיישן עשוי להיות מצויד עם OIS. זה בקושי מגיע בתור הפתעה, בהתחשב ביותר הדגל הנוכחי מהמכשירים, כמו ה – Samsung Galaxy S6 ו – LG G4 לנצל את הטכנולוגיה כדי לשפר את יציבות המצלמה. יתר על כן, זה לא דבר חדש עבור Motorola גם. הנוכחי Nexus 6 המכשיר, פלוני, למעשה, ייצוב תמונה אופטי, אז, ובכלל זה את Moto X (3rd Gen) צריך לבנות על ניסיון זה.

באשר לשאר המכשיר מפרט טכני, אנו מאמינים כיום כי זה הולך להיות מופעל על ידי מעבד Qualcomm Snapdragon 808 SoC, בדיוק כמו ב-LG G4. זה עדיין להוכיח את עצמו בחיים האמיתיים ביצועים, אבל זה מבטיח הרבה גריסת מספר כוח חום יעיל החבילה. שאר המפרט גיליון כולל 4GB של זיכרון RAM ו 32GB או 64GB של אחסון פנימי. הטלפון צריך להיות מצויד 5.2-icnh AMOLED QHD לוח, אולי בהשאלה את Motorola Droid Turbo.

חומרה אחרים כולל 5 מגה פיקסל קבלה מצלמה קדמית רמקולים ו-Android 5.1.1 Lollipop out-of-the-box, הכל מופעל על ידי 3,280 mAh. שום דבר לא ממש רשמי על ה-Moto X, אז לעיל צריך לקחת עם קמצוץ של מלח.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.