הברזילאי טלקום הסוכנות מאשרת Galaxy S10 גרסאות וסוללה מידות

הברזילאי טלקום הסוכנות מאשרת Galaxy S10 גרסאות וסוללה מידות

פברואר הוא ממש מעבר לפינה ואנחנו עדיין מנסה להרכיב את כל השמועות סביב שלושה אמור Galaxy S10 גרסאות. היום, מידע חדש התגלה לראשונה על ידי נאשוויל פטפוט מגלה כי Anatel, הלאומי של ברזיל טלקום הסוכנות, מוסמך שלושה מכשירים על ידי המודל שלהם, שמות שלהם סוללה מידות.

המכשירים בשאלה מסומנות EB-BG970ABU, EB-BG973ABU, EB-BG975ABU. החלק החשוב של אלה מספרי דגם, הם האמצעי ארבע אותיות, אשר מציינים את שלוש לכאורה Galaxy S10 גרסאות. כל גרסה תהיה 3,000 mAh, 3,300 mAh, ו-4,000 mAh, בהתאמה.


מקור: נאשוויל פטפוט

הקודם שמועות טענו כי S10 לייט הגרסה יש 3,100 mAh אבל רק בסיס להאמין שזה היה תמונה של הסוללה, אשר לא לגמרי משכנע עכשיו. בינתיים, הגרסה הרגילה היו שמועות 3,500 מיליאמפר, וזה כנראה לא המקרה או אולי אפילו שונה בין גרסאות.


בעבר שמועות batttery גדלים

לבסוף, ה – Galaxy S10 בנוסף היה אמר לי 4,000 mAh וזה נשאר המקרה עם היום של הממצאים. יש עדיין הרבה מה ללמוד על Samsung Galaxy הדגל שלה מספר גרסאות, מפרטים ותכונות. סמסונג מתכננת להכריז רשמית על הכל כולל מתקפל טלפון סמסונג על פברואר 20 ב. אריזתם, אירוע בסן פרנסיסקו.

שני גבוה יותר מהשורה טלפונים הם אמרו לי-הצגת סורק טביעות אצבע בזמן הגדולים אחד הוא אמר לי כפול מול מצלמה עם אינסוף-או תצוגה. גרסת לייט היה יחיד מצלמה על השכם ואולי צד רכוב סורק טביעת אצבע.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.