LG להביא את שני ה-G8 ו-V50 ThinQ ל MWC, V50 יהיה שלה 5G טלפון

LG להביא את שני ה-G8 ו-V50 ThinQ ל MWC, V50 יהיה שלה 5G טלפון

בעוד חברות מסוימות השקת קו המוצרים החדש שלהם, 5G, טלפונים, LG תשחרר משלו המכשיר תחת V-series באנר. קוריאני פרסום ETNews מניות קצת מאחורי הקלעים מידע על LG האסטרטגיה של השנה.

LG V50 ThinQ ו-G8 ThinQ תהיה גם חשף ב MWC בחודש פברואר. את V50 יכלול 5G קישוריות והוא יהיה זמין בחודש מרץ להילחם Galaxy S10 X (גם להגדיר מרץ שיגור).

LG V50 יהיה על פי הדיווחים יש 6” מסך חדש ללא ידיים ממשק זה יאפשר לך שליטה אפליקציות ומולטימדיה על-ידי מנופף את הידיים למעלה/למטה, שמאלה/ימינה. זה יהיה מופעל על ידי מעבד Snapdragon 855 שבבים עם אדים חדר לשמור את זה מגניב של כ-4,000 mAh סוללה להאכיל אותו.

LG תוכנית לנצח את 5G קרב עם Samsung, Huawei ו-Xiaomi היא להתמקד החומרה במקום של התוכנה. מפרט העליונות בדרך כלל של סמסונג המשחק, אז אנחנו נצטרך לראות איך זה הולך.

ספרינט הוא אישר השותף של LG 5G טלפון, אשר גם הוא לכיוון אירופה, קוריאה, איפה זה יהיה למכור דרך שלושה ספקים גדולים במחיר של KRW 1.3-1.5 מיליון דולר (כ-1,160-$1,340).

LG G8 CAD-based renders
LG G8 CAD-based renders
LG G8 CAD-based renders
LG G8 CAD-based renders


LG-G8 CAD מבוסס מעבד

LG-G8 ThinQ ייחשף באותו זמן, החברה 4G הדגל. זו תהיה הפעם הראשונה G ו-V טלפונים יוכרזו ביחד, בדרך כלל הם פותחים במחצית הראשונה. במחצית השנייה של השנה, בהתאמה.

אם כבר מדברים על ה-G-series, הדו " ח טוען כי ה-G8 יהיה האחרון מסוגו ו-LG תציג דגל חדש קו לקחת את המקום במחצית השנייה של 2019.

מקור (בקוריאנית) | באמצעות

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.