דיווח: אייפון פריצה כלי בשימוש על ידי איחוד האמירויות הערביות כדי לרגל אחרי מטרות ב-2016

דיווח: אייפון פריצה כלי בשימוש על ידי איחוד האמירויות הערביות כדי לרגל אחרי מטרות ב-2016

דו " ח של סוכנות הידיעות רויטרס החקירה טוען כי קיימת חזקה iPhone כלי פריצה נקרא “קארמה” זה היה בשימוש על ידי ממשלת איחוד האמירויות הערביות לצורך מרחוק פריצה האלה אייפונים של אנשים מפתח בכל עניין.

לשעבר במודיעין האמריקאי חברי עובדת עבור איחוד האמירויות הערביות, הם פיתחו את כלי לעקוב אחר מטרות מתחיל ב-2016. זו הפעם הראשונה הדו " ח כבר פורסם על הכלי של הקיום. על פי הדו "ח, קארמה יכול לגשת מרחוק iphone על ידי הזנת מספר הטלפון או את כתובת הדוא" ל לתוך מערכת.

ב-2016 ו-2017, הכלי יכול לגשת תמונות, מיילים, הודעות טקסט, מיקום מידע מתוך היעד של המכשיר ללא הידע שלהם מאז הכלי לא דורשים קישור או לנצל אותו כדי להיות מופעלות על-ידי פעולה של היעד.


Apple iPhone 6S (2015)

לפי סוכנים לשעבר, הכלי התבססה על פגם ב-iMessage זה לתת את העבריין לפרוץ את המטרה של אבטחת מידע. ככל הנראה, קארמה צריך רק לשלוח הודעת טקסט היעד כדי לגשת לנתונים. הדרך הכלי באמת עובד, זה עדיין לא ברור, אבל אנחנו יודעים שזה עובד רק על מכשירי iOS, מאז זו הסתמכה על iMessage פגיעות.

זה לא ברור אם הכלי עדיין עובד על גרסת iOS הנוכחית, אבל סוכנים לשעבר אמר את זה תפוח עדכון אבטחה מאוחר-2017 גרם קארמה באופן משמעותי פחות יעיל.

שני אפל, מאע " מ סירב להגיב על הדיווח. חדשות זה לא בא בזמן טוב עבור אפל. רק השבוע, מייג ' ור Facetime באג התגלה היום, אפל, פרסם 15% ירידה ב-iPhone מכירות הכנסות בהשוואה לסוף עונת החגים.

זה נותר לראות אם הכלי קיים באמת והאם אפל ידעה על כלי כזה (אם קיים). אנחנו נעדכן את הפוסט הזה צריך אפל לשחרר הצהרה בתגובה לדו " ח.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.