אפל פרצופים תביעה ייצוגית על iOS עדכון זה זמין הישן מטענים

אפל פרצופים תביעה ייצוגית על iOS עדכון זה זמין הישן מטענים

חדש תביעה ייצוגית נגד אפל הוגשה על-ידי קליפורניה עורכי דין עם תאריך של אתמול בטענה כי אפל ביודעין שוחרר עדכון זה יעצור מבוגר אפל מטענים או כבלי טעינה לגבות מכשירי iphone, מכריח את המשתמשים לקנות אפל חדש מקוריים מטענים. iOS התקנים יציג הודעה לקרוא “את אביזר עלולה לא להיות נתמכת”.


Apple iPhone 6S

בנובמבר 2016, אפל דחפה iOS עדכון (ככל הנראה גרסה 10.1.1). זה היה, לכאורה, “עיצבתי ותכנתתי לדחות, החל מחודש נובמבר 2016, האייפון הישן מטענים מן כראוי טעינה מכשירי iphone.” אמנם זה קרה עם צד שלישי אביזרים באותו הזמן, כמו גם, את התביעה, במיוחד בהתייחסו מבוגר אפל מטענים.

על או סביב נובמבר 2016, אלפים של בעלי iPhone של אפל בארה " ב ובמדינות אחרות התחיל נתקל בבעיות עם הישן שלהם iPhones אפל, מאז אמר iPhones אפל הפסיקה הכרה וקבלה שלהם מטענים.

התביעה שיחות עבור אפל להפסיק את הנוהג הזה ואת notifiy שלו מושפע לקוחות על מטעה תרגול של אפל הוצאה ו “לעסוק מתקן פרסום” כדי לתקן את העוולה.

נזק ממשי שנגרם התובעת ואת חברי הכיתה רלוונטי או פיצוי מלא על כל הכספים זכאי מן התובעת ואת חברי הכיתה ממכירת מוצרים מהשורה במהלך רלוונטי המחנך.

אפל כבר היה נתפס אחרת מטעה בפועל כאשר הודה כי נחנקו מבוגר מכשירי iphone עם סוללות מפורק ללא ידיעת המשתמשים. החברה אף הודה כי את ה-iPhone המכירות היו נמוכות נובע בחלקו $29 החלפת הסוללה תכנית שהסתיימה ב-31 בדצמבר. אפל החליטה להשיק את התוכנית, כמו תביעות החלו להיערם.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.