מוטו G7 בנוסף השוותה על GeekBench

מוטו G7 בנוסף השוותה על GeekBench

של מוטורולה Moto G7 בנוסף נצפתה רק על הפופולריות בהשוואות app GeekBench. מוקדם יותר היום, אנחנו גם מכוסה ענק דליפה של כל מוטו G7 הקידמי הרישמי מעבד. היום יהיה היום האחרון של שמועות מאז הטלפון יוכרזו בכל אירוע ההשקה בברזיל.

G7 בנוסף פועל Qualcomm Snapdragon 660 ו-benchmark מופיע עם 4GB של זיכרון RAM. G7 בנוסף צריכה להיות בליטה בביצועים על ה-Moto G6 בתוספת, אשר רץ Snapdragon 630. את GeekBench כניסה גם חשף את הטלפון פועל אנדרואיד 9 פאי אז אנחנו בוודאי יכולים לצפות את גרסת אנדרואיד העדכנית ביותר מחוץ לקופסה.

הקודם הדלפות ושמועות, הציע בנוסף variant היה רץ Snapdragon 636 אבל עכשיו אנחנו יודעים שזה יכול להיות לא בסדר. הלא-בנוסף G7 היה שמועות כוללים Snapdragon 632 אבל עכשיו אנחנו לא יכולים להיות יותר מדי בטוח.

G7 Plus הוא הולך להודיע מחר על השקת אירוע בברזיל איפה מוטורולה יודיע את מספר ה-G7 גרסאות. G7 בנוסף יהיה 6.24 אינץ ' Full HD+ IPS LCD במסך הראשי 16MP מצלמה יחד עם משנית 5 מגה פיקסל. יש 8MP selfie מצלמה בתוך מדמיע ירידה בדרגה ו 27W TurboPower מטען יהיה בראש שלה 3,000 mAh.

בדוק את השני מוטורולה דליפה מן היום כדי לראות שמועות המפרט את גרסאות אחרות וכדי להיות בטוח לבדוק איתנו מחר על כיסוי של מוטו G7 האירוע.

באמצעות

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.