שלושה Galaxy S10 דליפות: חדש חיים, תמונות ענק סט של מעבד, טעינה אלחוטית Galaxy ניצנים

שלושה Galaxy S10 דליפות: חדש חיים, תמונות ענק סט של מעבד, טעינה אלחוטית Galaxy ניצנים

מוקדם יותר היום, ענק Galaxy S10e דליפת חשפה קצת יותר על רמת כניסה גלקסי דגם S10. נריץ קדימה כמה שעות מאוחר יותר, ישנם שלושה מרכזי דליפות כל שפרצה בערך באותו זמן, הם כל הקשור Galaxy S10+. 1.) הטלפון הופיע מספר חדשים לחיות תמונות. 2.) חבורה של חדשים מותיר את הטלפון דלפו. 3.) הגלקסיה S10+ יהיה מסוגל באופן אלחוטי תשלום מוצר חדש: סמסונג גלקסי של ניצנים.

בואו נסתכל על תמונות בשידור חי קודם. בטוויטר, SaudiAndroid פורסם ארבע ידיים על תמונות של גלקסי S10 ו-S10+ לאשר רבים הקודם שמועות. בתור התחלה, ב-תצוגה סורק טביעת אצבע הוא תכונה בטוחה עבור שני S10 ו-S10+ (S10e יש אחד מוטבע על מקש ההפעלה. כמו כן, שניהם מכשירים משולש מצלמה הגדרות.

Source: SaudiAndroid
Source: SaudiAndroid
Source: SaudiAndroid
Source: SaudiAndroid


מקור: SaudiAndroid

הבא, WinFuture פורסם גלריה ענקית של Galaxy S10 הופך שחור, לבן, וירוק. לבן דגם נראה סוג של היפר-רעיוני (אולי פרל?) לבן. בדוק את מקור 2 קישור לנוסח המלא של מעבד.

Galaxy S10 renders
Galaxy S10 renders
Galaxy S10 renders


Galaxy S10 מעבד

Galaxy S10+ renders
Galaxy S10+ renders
Galaxy S10+ renders


Galaxy S10+ מעבד

WinFuture כללה גם לצד עיבוד של קרמיקה שחור-Prism שחור, אחד מט והשני מבריק, בהתאמה. בנוסף, באותו הדו " ח מראה לנו את חזותיות בקנה מידה ההבדלים בגודל בין קבוע Galaxy S10 והוא גדול יותר Galaxy S10+.


קרמיקה שחור vs פריזמה שחור

Galaxy S10 next to S10+
Galaxy S10 next to S10+


Galaxy S10 ליד S10+

סוף סוף, WinFuture פורסם עיבוד של זוג חדש לגמרי wireless האוזניות יושב על החלק האחורי של גלקסיה S10+, המאשר כי הגדול שורה של הטלפון יהיה הפוך תכונת טעינה אלחוטית כמו זה של ה-Mate Huawei 20 Pro. Wireless האוזניות עצמם נראים כמו הרבה מעודן על סמסונג סמל גלגל השיניים X ו יכול להצליח להם עם השם: Samsung Galaxy ניצנים.

ניצנים של התיק יכול גם תכונת טעינה אלחוטית תאימות כפי שניתן לראות ההדמיה להלן. במקרה של ירוק לדים מוארים המלמדים את התיק וניצנים הם אכן טעינה.

מקור: WinFuture

על Samsun Galaxy בלוטות שמועות עולה בסביבות €149 ו ממוקמים להתחרות ישירות מול אפל אלחוטית AirPods.

סמסונג הולכת להיות ארוכה מאוד לאירוע, אם זה תוכניות להכריז על שלושה Galaxy S10 גרסאות, ה-Galaxy ניצנים, גלקסיה ספורט smartwatch ו מתקפל Galaxy F החכם. זה הולך להיות הגדול ביותר Samsung Unpacked אירוע הרבה זמן וזה יהיה לרדת ב-20 בפברואר בסן פרנסיסקו.

מקור: SaudiAndroid באמצעות 9to5Google | WinFuture (מתורגם)

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.