סמסונג בפיליפינים הוא עושה מוקדם הזמנה מראש עבור Galaxy S10, אבל כל זה הוא בסוד

סמסונג בפיליפינים הוא עושה מוקדם הזמנה מראש עבור Galaxy S10, אבל כל זה הוא בסוד

אבחנה redditors הבחין סקרן “מוקדם הזמנה מראש” על Samsung הפיליפינים. מה מוזר על זה אתה לא אומר מה אתה מקבל, במקום זה אתה יכול לבחור מתוך אפשרויות א ' עד ד

עדיין, אפשרות א ' יש “מהדורה מוגבלת” תווית מעל זה זה די זורח לתפוס את תשומת הלב שלך. וברגע שאתה לוחץ עליו, אדום הטקסט אומר לך כי אפשרות זו תהיה זמינה ב-15 במרץ.

מה עוד קורה במארס ב Galaxy-לנד? לא הרבה – מלבד השקת ה-Galaxy S10 סדרה. אפשרות א ' מגיע עם “בלעדי” חבילת מתנות בשווי כולל של PHP 30,698 – $588/€520 – והוא דורש תשלום של PHP 2,000. החבילה כוללת את “קופסת המסתורין”, ללא מתאם HDMI, Nanofixit מסך הביטוח ו 10% הנחה על השובר עבור ' בחר טבליות, פריטי לבוש.

זה נתח משמעותי את המחיר של ה-Galaxy S10 טלפונים, אשר לנוע בין S10e של €750 S10+’s €1,000 (אלה הם האירופי במחירי בסיס מודלים).

לראות איך סמסונג עזב את מעוקל המסך נראה כמו רמז, זה גם ה – Galaxy S10 או גלקסי S10+ (S10e יש מסך שטוח). רוב הסיכויים שזה פלוס מודל זה את גרסת הפרימיום, ראוי יותר של מהדורה מוגבלת שחרור.

זה יכול להיות אפילו גרסה עם 12GB של זיכרון RAM ו-1TB אחסון, מה שמסביר את מנוע מושהית (לפחות במערב, בדרום קוריאה, ה-S10 טלפונים יהיו למכירה מ-8 במרץ).

Pre-ordering Option A: the Exclusive mystery box
Pre-ordering Option A: how much it's worth


טרום הזמנת אפשרות א': בלעדי קופסת המסתורין • כמה זה שווה

באשר אפשרויות B עד D, כל אחד מהם נותן לך בחירה בין קופסת המסתורין או חנות השובר. הערכים יורדים ככל שמתקרבים ל-D (כל שלוש קופסאות להכיל 10,000 mAh כוח הבנק, מטעמים אחרים). עם אף אדום תווית אזהרה של מרץ זמינות, אלה סביר הנוכחי Galaxy דגמים.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.