טלפון חכם הקרוב מותג Rokit מזין נוסחה אחת אפילו לפני שחרור טלפון

טלפון חכם הקרוב מותג Rokit מזין נוסחה אחת אפילו לפני שחרור טלפון

נוסחה אחת 2019 העונה הוא ממש מאחורי הפינה הקבוצות כבר החלו מכריזים על המכוניות שלהם. וויליאמס מירוץ הציג את אליפות מועמד יחד עם הכותרת שלו שותף Rokit, אשר הוא גלובלי חברת התקשורת.

ישנם חמישה טלפונים באתר האינטרנט של החברה, עם שניים מהם אמר להציע אפקטי 3D ללא משקפיים. במציאות, אף אחד החכמים כבר הושק רשמית, וגם יש המפרט בפועל.

החמישייה של מכשירי האתר כולל טלפון תכונה בשם Rokit אחד; טלפון צפרדע בשם Rokit F-אחד; יש Rokit IO האור אשר הוא “קל, קל על הארנק”; Rokit IO 3D כפי שפורסם בעיקר טעון 3D החכם את Rokit IO Pro 3D אשר טעון עם טכנולוגיות 3D. המכשירים מתוכננים להשיק בארצות הברית, הממלכה המאוחדת בחודש מרץ 2019.

בהודעה גם אמר Rokit היא “מאתגר את הסטטוס קוו” עם התקנת חדשני Wi-Fi רשתות ברחבי העולם. כיום לשווק רשתות ציבוריות ברחבי 27 של הודו של הערים הגדולות, עם תוכניות להתרחב ל-10 מדינות נוספות בשלוש השנים הקרובות.

Rokit הבטחות להביא את אורח החיים הייחודי חבילה שנקראת רוק החיים השירותים כוללים תמיכה כאשר המכונית שלך הפסקות באמצע הדרך, לאבד את המפתחות שלך או פציעה בחו " ל, כמו גם מרחוק (remote אבחון וטיפול של חולים).

קנדריק, יו " ר רוק מותגים, אמר וויליאמס מירוץ פורמולה אחת, פלטפורמה גלובלית אשר תעזור “לספר את הסיפור שלנו, של חדשנות”. להיות כותרת חסות של F1 צוות בהחלט יקר, אז אם לא שום דבר אחר. זה מוכיח Rokit לוקח את הטלפון החכם העסק ברצינות.

מקור 1 • מקור 2

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.